Мамине щастя буде жити

Коли Наталія дізналася, що вагітна, одразу ж повідомила про це батька дитини. Проте той відповів їй, що дитина йому не потрібна і запропонував жінці зробити переривання.
Тоді дівчина зрозуміла, що покладатися їй немає на кого, окрім мами, яка була їй єдиною близькою людиною. Мама заспокоювала доньку і казала, що дитина - то Божий дар і вони вдвох її виховають...

Так минала вагітність. Аж раптом на 5 місяці на УЗД лікарі бачать у дитини ваду серця. Майбутня мама не вірить, що у малюка проблеми із серцем, тому їде на обстеження до Ужгорода, проте там лікар підтвердив діагноз. У ропачі в кабінеті лікаря бабуся запитує, чи буде дитина жити. Але лікар мовчить. А Наталя вже не уявляє своє майбутнє без крихітки...

Наталія самостійно народила дитину, дівчинка з'явилася на світ швидко і без ускладнень. Одразу ж після пологів мамі каджуть, що з операцією зволікати не варто. У дівчинки - Тетрада Фалло. В Мукачево Наталії дали направлення до Інституту Амосова і коли дівчинці виповнилося 2 місяці, її відвезли на обстеження. Проте лікарі відклали операцію до 6 місяців через те, що Вікуся була зовсім крихітною. Коли вони приїхали до Інституту в 6 місяців, після обстеження, дівчинці зробили першу операцію – анастомоз Блелока, і повідомили, що наступна - через рік.


Дівчинка без щеплень, а тому постійно хворіє... Лікарі заборонили вакцинувати до проведення операції. Через проблеми із серцем в дитини часті бронхіти, а іноді і пневмонія. Її часто привозили в обласну лікарню до Мукачево. То з запаленням легень, то з запаленням ока (у Віки неправильно ростуть вії на правому очку, всередину, тому часто виникають проблеми із слизовою).

І нарешті, коли Вікусі вже виповнилося 3 роки, її знову привезли до Києва. Операція минула успішно і за кілька днів дитину перевели з реанімації до дитячого відділення.
Проте, дівчинці ще потрібен час на реабілітацію.

Після реабілітації від операції на серці, мама з бабусею  знову поїдуть в Мукачево, щоб прооперувати повіко дитини, виправити ваду, що заважає дівчинці нормально бачити. Коли дівчинка на вулиці, від денного світла в неї подразнюється око і вона постійно закриває його ручкою.

Вікторія дуже кмітлива і непосидюча дівчинка. Вона любить проводити час із бабусею, постійно ходить з нею за покупками в крамницю і на базар, поки мама працює. У Вікі навіть немає задишки, вона виглядає як здорова дитина. Бабуся обожнює свою єдину онуку. Називає її лагідно булочка, пончик та мріє, щоб та зростала здоровою щасливою дитиною.

Дякуючи фонду з Великобританії ALBION AID FOUNDATION Віка буде рости здоровою на радість мамі і бабусі.

Ви теж можете долучитися до допомоги дітям. Тисніть  

або відправляйте sms зі словом ЖИВИ на короткий номер 88000!

Творимо добро разом!