Боротьба за життя із першого дня

Піврічний Іванко - четверта дитина у родині. Мама Зіна разом із трьома старшими дітками чекали на появу маленького. Дітей Зінаїда виховує сама, батька в родини немає...

 

Вагітність мами проходила легко, часто відчувала мінімальний дискомфорт, але ж Зіна вчетверте чекала на дитину. Тож ніякі труднощі їй не заважали. Пологи минають швидко і без ускладнень. Її хлопчик з'явився на світ. Аж раптом лікарі замовкають. Зіна бачить, що з дитиною щось не так: на одній ручці 6 пальчиків. А ще - дефект верхньої губи та піднебіння... 

Зіна чекає на момент, коли синові можна робити операцію. Іванкові 2 тижні і жінка їде в Мукачево на огляд щодо операції з приводу "вовчої пащі". Проте лікар хитає головою: для проведення операції ще дуже рано, вік дитини має бути 3-4 місяці. У призначений термін дитину знову привезли до лікарні. Але хлопчик погано набирає вагу і не дібрав потрібних 5 кілограмів... Не дивно: молочко витікає то через праву, то через ліву ніздрю. 

В 4,5 місяці, коли вага дитини була більше 6 кг, мама знову приїхала до Мукачево. Почалася підготовка до операції. Потрібно було здати аналізи та пройти безліч обстежень. Все проходило добре, аж поки хлопчику не зробили УЗД серця. У Іванка дірочка в серці... Операція на обличчі неможлива, поки в нього є вада серця. Лікар-кардіолог одразу ж виписав направлення до Інситуту Амосова і вже за тиждень мама вирушила до Києва.

 

По приїзду до Інституту Амосова хлопчика ще раз обстежують і призначають дату операції. На щастя, все пройшло добре, дефект перетинки усунули. Іванко трохи затримався в реанімації, бо через ваду обличчя його стан не хотів стабілізуватися, дитинку годували через зонд. А потім його перевели до мами в палату, але сказали їй продовжувати годувати через зонд, так як природне вигодовування може привести до інфекцій у носику, вушках або очах, оскільки молоко потрапляє в ніс.

Тепер хлопчик вже оговтується після операції і чекає, коли можна буде зробити операцію на личку... Мама сподівається, що все буде добре і невдовзі її маленький Івасик буде жити повноцінним життям.


Іванко дуже спостережливий і усміхнений хлопчик. Дуже любить, коли з ним розмовляють і граються старші братик і сестрички. Родина не втомлюється дякувати за допомогу у забезпеченні всім необхідним для операції Благодійний фонд з Великобританії ALBION AID FOUNDATION.

Тепер у Іванка є шанс на одужання!

Долучитися до порятунку дітей можете і ви, натиснувши  

Або ж надіславши sms зі словом ЖИВИ на короткий номер 88000!

 

Творимо добро разом!