Її печінку вражає хвороба Крона

16-річна Ліза - старша з трьох донок у незаможній родині Петрєєвих... Вона росла здоровою дівчинкою. Проблеми зі здоров'ям почалися, коли Лізі було 11 років. Раптово дівчинка поскаржилася на біль у животі. Мама одразу ж звертається до лікарів. Після здачі необхідних аналізів та УЗД в Лізи виявили повний жовчний міхур камінців, поклали на обстеження та поставили діагноз - жовчо-кам’яна хвороба. Їй призначили лікування, після якого згустки жовчі зникли. Проте печінкові проби не стають кращими, залишаються зависокими.

Дитині роблять еластографію - це з найбільш ефективних діагностичних процедур, яка дозволяє виявити захворювання печінки на початковій стадії. Діагноз лікарів невтішний - фіброз печінки ступенів f2-f3. курс гормонів. Після курсу лікування Лізі стає краще, але не надовго... Через рік показники печінкових проб знову підвищилися і Ліза
знову починає приймати горомони. Це тривало 3 роки...


Врешті лікарі пропонують зробити біопсію печінки. Вердик лікарів шокує родину: у Лізи цироз на початковій стадії... Дівчину направляють до ІПАГу. Там лікарі передивилися результати аналізів і повідомили батькам, що в дівчинки автоімунний гепатит і відкоригували лікування. Кожні 3 місяці Ліза поверталася на обстеження.


У серпні 2018 Ліза знову приїздить  до ІПАГу. Результати аналізів знову невтішні: активний ріст фіброзу. Лікарі не можуть зрозуміти, чому так відбувається, кажуть, досі ніколи такого не бачили. Дитині знову роблять колоноскопію та біопсію. 

Результати досліджень батьки отримують вже вдома. В Лізи виявили хворобу Крона та первинний склерозуючий холангіт, ще більш тяжке захворювання, ніж автоімунний гепатит. Прогнози невтішні: в дитини є від 1 до 3 років, а далі потрібна пересадка печінки, за умови, що буде продовжуватися лікування та вона постійно обстежуватиметься. Інакше дитина не виживе...


Ліза наполеглива і відповідальна дівчинка, з розвиненою фантазією та золотими руками. Вона мріє про кар'єру лікаря. Та понад усе хоче бути здоровою... Батькам неймовірно боляче бачити, як їх дитина згасає і не мати можливості допомогти. Мама Олена розуміє, що її дитині страшно.  Жінка не може позбавляти Лізу надії. 

На жаль обоє батьків не підходять в якості донорів для пересадки печінки, тому дівчинці потрібна буде трансплатація за кордоном. Понад уже батьки мріють бачити Лізу здоровою та успішною. 

Дякуючи спільному проекту опікуну фонду "Твоя Опора" Маші Єфросиніній та бренду взуття Marsala і колекції взуття #mashaefrosininaformarsala нам вдалося забезпечити обстеження та лікування Лізи. 

Тисніть  і ми разом подаруємо дитині життя!