Сердечко, яке не поміщалося в грудях

Павлику немає ще й місяця. І поки його життя проходить в стінах лікарняних палат і операційних ...

Пологи пройшли швидко і досить легко - каже молода мама. Пара буквально рахувала дні до появи малюка на світ. Такий бажаний і довгожданий дитина. Вагітність затьмарював важкий токскоз, але коли мама вперше відчула рухи крихти в животику, всі проблеми пішли на другий план.


Хлопчик народився гарний, рожевий, вагою 3040 грам. Але вже на наступний ранок після народження почав синіти. Огляд лікаря - і страшні слова: «У малюка проблеми з серцем». Ще один огляд в лікарні - і сім'я терміново їде з Мукачева в Інститут педіатрії, акушерства і гінекології. Страшний вердикт: транспозиція магістральних судин. Цей вроджений порок - один з найважчих і найпоширеніших вад серця, що супроводжуються синюшностью. Його частота від 12 до 20% від усіх вроджених вад серця. У перші дні життя стан таких малюків цілком нормальне. Але вже через кілька діб серце починає збільшуватися в розмірах ...


Лікарі кажуть, що Павлику потрібна термінова операція. На щастя, операцію і всі витрати на неї сім'ї покриває благодійний фонд з Великобританії "ALBION AID FOUNDATION". Операція тривала 7 годин і навіть після її закінчення лікарі про всяк випадок залишають відкритою грудну клітку. Серце хлопчика до хірургічного смешательства вже просто не поміщалося в грудях. На щастя, операція пройшла успішно і Павлика вже зняли з апарату штучного дихання. Сім'я Мойсюк та ми разом з ними дуже вдячні британському фонду за порятунок життя нашого підопічного.