Таке довгоочікуване щастя

Три роки спроб, розчарувань, сліз, відчаю і знову спроб... Лікарі не могли точно сказати, чому Юлія та Олександр не можуть народити дитину. Аж ось - мить щастя. Вони чекають на первістка! Юля не тямиться від радості, і носить своє маля без ускладнень і нарікань.Аж раптом на 30 тижні вагітності лікарі кажуть про багатоводдя, яке може бути викликано інфекцією. Направлення на аналізи і через 5 днів - візит до лікаря у жіночу консультацію. Та дорогою Юлі стає зле, у неї сильно болить живіт...  Лікар направляє жінку на збереження. Та вже діставшись до пологового, Юлю оглядає медик. І сплескує руками: у неї повне розкриття шийки матки. В Юлі почалися передчасні пологи...
 

Богданчик народився з вагою 2290 грамів на 31 тижні вагітності. Після появи на світ дитя ледь дихає, тому одразу потрапляє в реанімацію. Трохи згодом на реанімобілі хлопчика везуть до ІПАГу. 12 днів лікування антибіотиками у боротьбі із інфекцією, яку Богданчик підхопив ще у маминому животику... Аналізи ще залишають бажати кращого, тож поки він ще на антибіотиках. Але мама Юля надзвичайно тишиться, що її синочок вже може самостійно дихати. 

Дякуючи спільному проекту опікуну фонду "Твоя Опора" Маші Єфросиніній та бренду взуття Marsala і колекції взуття #mashaefrosininaformarsala нам вдалося вилікувати Богданчика.

Попереду батьків чекає зростання недоношеного малюка. Потрібен особливий догляд за крихіткою, яка важить трохи більше 2 кілограмів. Поки що лікарі не можуть дати ніяких прогнозів на майбутнє. Понад усе мама хоче, щоб Богданчик був здоровим, гарним, щасливим хлопчиком.

Тисніть  і ми разом подаруємо Богданові життя!