Залатати дірочку в животику

Ірина чекає на свою першу, таку бажану дитину... Планове УЗД на 14 тижні вагітності. Майбутню маму приголомшують страшним діагнозом: у дитини гастрошизис. Це вроджений дефект передньої черевної стінки, при якому через розщелину з черевної порожнини випадають петлі кишечника та інші органи.

Лікарі наполягають на перериванні вагітності... Але батьки непохитні: вони хотіли дитину, це їх первісток... На 24 тижні вагітності в мами виявили низький рівень навколоплідних вод, тому, аби не було передчасних пологів, Ірину поклали до лікарні на збереження та давали підтримуючі препарати...  

Через діагноз дитини Ірину направили з Луцька до ІПАГу, там мамі зробили плановий КР. Пологи пройшли успішно. Одразу ж після народження дитину прооперували. Операція пройшла успішно, 11 діб після неї маленька Ніка перебувала у відділенні реанімації. На 3-4 день дитину перевели з парентерального харчування на молочну суміш. Лікарі сказали, що стан дитини вже в нормі. Тому через 11 днів дитину виписали, і зараз дівчинка почувається добре.

Це перша дитинка в батьків, вони дуже чекали на її появу і люблять маля усім серцем. Всі думки батьків лише про здоров’я їх донечки Нікусі. Завдяки #mashaefrosininaformarsala, спільному проекту «Твоя опора» та бренду взуття Marsala, в Нікусі є шанс на життя.

Тисніть  і кожна ваша гривня може врятувати життя дитинки!

 

Творимо добро разом!