Аби Дариночка жила

Сколені крапельницями ручки і геть бліда шкіра. Ця крихітка вже й так натерпілася - два останні тижні вона балансувала на межі життя і смерті, реанімація із двобічною пневмонією, а далі ще важче: її чекає операція на відкритому серці. У 4-місячної Даринки Митулинської вроджена небезпечна вада, яка щомиті може вбити дівча.


Даринка активно штурхалася у животику і готувалася стати такою бажаною дев’ятою дитинкою у великій родині Митулинських, де вже було по чотири донечки й синочки. Вже звична для мами вагітність минала без ускладнень, ніщо не віщувало лиха. Одначе на світ дівча вирішило з’явитися місяцем раніше, а лікарі, які приймали пологи, не надали жодного значення ледь помітним шумам у сердечку. «Переросте», - з цими легковажними словами немовля відпустили додому. А потім був той страшний ранок на третьому місяці життя. Вона стиха двічі закашляла, пообіді відмовилася брати до ротика пляшечку, а вже увечері почала задихатися. Швидка вночі везла Даринку до львівського Охматдиту із температурою під 40. Далі були ті два виснажливі тижні реанімації, де щодня лікарі боролися за маленьке життя. Одразу звідти – направлення до столичного Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.Амосова, де немовляті підтвердили страшну вроджену ваду. Відкрита артеріальна протока і дефект міжшлуночкової перетинки – це так звучить Даринчин діагноз. У маленькому як горішок серденьку є дірочка, через яку кров із великого і малого кіл кровообігу змішувалася, тиск у легеневій артерії росте, що загрожує гіпертензією. З такими вадами не живуть, відтак лікарі ошелешують батьків – потрібна термінова операція. 40 тисяч гривень – це
вартість витратних матеріалів, якими мала би забезпечувати держава, але з відомих причин того не робить, для багатодітної родини - непідйомна сума. Мама в декреті, тато – безробітній, завод, де він працював, недавно закрили, живуть з того, що виростять в селі, відтак подарувати шанс на порятунок донечці вони не могли, це був відчай, якого не описати.


Та доля Даринці таки усміхнулася. Усе необхідне для хірургічного втручання їй придбав Благодійний фонд Великобританії «ALBION AID FOUNDATION», який перейнявся долею підопічних «Твоя опора» і зголосився допомагати нашим діткам. На щастя, операція уже позаду, вона минула успішно і нині життю крихітки ніщо не загрожує. Тож ми разом із Даринчиною великою родиною дякуємо помічникам за їхні добрі серця і бажаємо, аби лихо їх завжди оминало.

Якщо ж Ви теж хочете стати добрим чарівником для котрогось із хлопчиків чи дівчаток із хворими серденьками, тисніть .

Лише разом ми здатні творити дива !