Подих ціною в життя

Його появи мама чекає понад усе на світі, та для її організму він одразу стає зайвим - резус-конфлікт. Останні місяці вагітності до цього лікарі долали проблеми - то білок в сечі, то стрибки тиску і набряки.

Та на восьмому місяці ситуація виходить з-під контролю: під загрозою опиняються життя одразу і матері, і дитини. Розпочинаються стрімкі передчасні пологи.

Миколка Гуп’як, хлоп’я вагою 2660 грамів, оченята вперше розплющує в столичному ІПАГові – закладі, куди потрапляють всі дітки і мами з патологіями вагітності – і це виявляється щастям, бо, розплющивши очі, подиху він так і не робить. Надскладний розлад дихання: нерозвинені легені не можуть наповнитися киснем, це провокує кисневе голодування. Критичний стан, дорога з яким лише в реанімацію. На щастя, в місці, де Миколка народився, вона найліпша в Україні.

Тиждень за Миколку дихає апарат штучної вентиляції легень. У немовляти виявляють пневмонію і, аби їїздолати, паралельно з маминим молоком він п’є нищівні антибіотики. Та щойно вчиться ковтати ротиком повітря, Миколку переводять до відділення постінтенсивної терапії, а згодом й взагалі виписали.

Зараз хлопчикові півтора місяці, він добре їсть і уже важить майже п’ять кілограмів. Мама не може натішитися синочком, одначе розслаблятися не квапиться, поки не можна. За два тижні на дитину чекає складне обстеження: одразу головного мозку, у якому під час пологів утворилися гематомки, і серденька – через відкрите «віконечко». Нині головне, аби результати були хорошими.

Миколку і ще двох діточок мама Олександра виховує сама, чоловіка немає. Жінка, яка працювала на підприємстві, перебуває у декреті, грошей катастрофічно бракує. Коли після пологів за життя сина довелося боротися дороговартісними ліками, вона виявилася безсилою – купити їх не мала жодної змоги.

І лише #Charity_Chain, спільний проект «Твоя опора» та  Guzema Jewelry, у рамках якого для діток з ІПАГу забезпечують усіма необхідними медикаментами і витратними матеріалами, у Миколки з’явився шанс.

Мама та його братик і сестричка дякують благодійникам за допомогу і мріють, що їхній хлопчик більше не повернеться до лікарняних стін. Ми також вкотре дякуємо Guzema Jewelry  за можливість творити добро! І пропонуємо Вам приєднатися.

Тисніть , аби разом повертати діточок до життя!