Дівчинка-сонечко буде жити

Дівчинка-сонечко, 7-річна Мариночка Чеботар випромінює усмішку навіть попри те, що лежить у лікарняному ліжку. Днями дівча перенесло надскладну операцію на серці, яка буквально врятувала їй життя.

Мариночка на цей світ з’явилася занадто рано, на сьомому місяці маминої вагітності вагою якихось 1 700 грамів. Жінка, тяжко працюючи з дитям під серцем, підняла важкий клунок картоплі, після чого у неї вмить відійшли води.

Аби окріпнути, немовляті довелося місяць лежати в реанімації пологового, а потім лягти довелося ще й під ніж хірурга. Маринка народилася із «заячою губою». На жаль, та операція минула недобре, дитині зачепили нерв і відтоді її очко розплющується не повністю, а рухи у обох ручках скуті. Мама, яка виховує донечку сама, ледь змогла оговтатися від тої проблеми, як на дитинку чекала наступна в ради страшніша.

Коли Маринці було п’ять, вона почала скаржитися на біль у сердечку, з’явилася задишка і кашель. Педіатр одразу направила маленьку пацієнтку до кардіолога, який у сердечку вчув шуми. То був прояв вродженої вади серця - дефект міжпередсердної перетинки. Між передсердями у Маринки є дірочка, через яку кров з лівих відділів закидається в праві, навантаження на які зростає в рази, тиск там зростає і страждають одразу серце і легені. Якщо не оперувати, ті вийдуть з ладу і врятувати дитинку зможе хіба трансплантація органів. В Україні – це вирок. Відтак, аби запобігти біді, в Інституті серце-судинної хірургії ім. М.М.Амосова пропонують невідкладну операцію.

Одначе грошей на неї у мами-одиначки немає. Через критичне недофінансування витратні матеріали, без яких оперувати неможливо, вартістю в середньому 40 тисяч гривень, пацієнти змушені купувати самостійно. Для мами Маринки пошук грошей міг зайняти роки, стільки часу у маленької дівчинки просто не було. Та завдяки #Charity_Chain, спільному проекту «Твоя опора» та  Guzema Jewelry вона отримала нанс на порятунок, адже всі необхідні матеріали отримала вчасно.

Ми щасливі повідомити, що операція минула успішно і життю Маринки уже нічого не загрожує. Тож ще раз від імені мами дякуємо нашим помічникам за можливість долучатися до порятунку дитячих серденьок.

Якщо і Ви бажаєте стати добрим чарівником для котрогось із діток, тисніть . Разом ми здатні творити дива!