Женя протистоїть невиліковній недузі

Він часто заходиться кашлем, який переходить у напади, а будь-який, навіть легенький удар у живіт під час гри у футбол, може закінчитися критично. Женя Кривчун має складне генетичне захворювання - альфа-1-антитрипсина недостатність. У організмі не виробляється потрібний для функціонування легень білок, у всіх людей його виробляють клітини печінки, а у Жені – ні, його орган вражений. Якщо не лікувати, це загрожує цирозом і смертю.


Женя народився, здавалося, здоровим хлопчиком. Після двох викиднів мама Ольга не тямилася від щастя – у неї з’явився синочок – і того щастя не могли затьмарити ані часті застуди, ані часом тяжке дихання малюка.


У шість рочків почалися проблеми з животиком – він почав видуватися. Огляд у гастроентеролога і ультразвукове дослідження показали - печінка і селезінка значно збільшені, печінкові проби зависокі. Аби з’ясувати причину такого стану, Жені призначили додаткові аналізи уже в столичному Інституті педіатрії, акушерства та гінекології, де і визначили – в печінці не виробляється потрібний для легень білок. Це вроджена вада, зламаний ген, що передався від когось із батьків.


Захворювання Жені невиліковне, але його можна контролювати і мінімізувати враження організму. Для цього дитя по кілька разів на рік приїздить до Києва на обстеження, грубо кажучи, зараз живе під наглядом пульмонолога. Аби вберегти легені від уражень, Женя робить дихальну гімнастику, плаває і займається йогою, а ще – вживає ліки.


Женя один із двох діток у мами Олі. Жінка не працює, адже повинна постійно бути із сином, він має інвалідність. Оскільки грошей на дороговартісні ліки і огляди не має, останній вплачено завдяки #Charity_Chain, спільному проекту «Твоя опора» та Gusema Jewerly Charity Chain. Саме завдяки нашим з Вами зусиллям у цього хлопчика є шанс протистояти вбивчій недузі. Наш Женя дуже активний хлопчик, він ходить до школи, обожнює компанію інших діток, хоча і не має змоги гратися з ними в активні ігри. Він вірить, що колись його хворобу таки дослідять і винайдуть ліки, які зможуть остаточно її здолати, і ми також в це віримо.


А поки, аби підтримати Женю і інших діточок з ІПАГу, тисніть

 

Разом ми зможемо забезпечити їм гідні обстеження, лікування і реабілітації. Разом ми здатні повернути їм щасливе дитинство без болю і хвороб!