Взуття з колекції Маші Єфросініної та бренду Marsala рятує життя

Спільна колекція взуття Маші Єфросініної та бренду MARSALA вже рятує підопічних фонду! На гроші, які отримано від продажу туфель, ми вже здійснюємо придбання препаратів, аби рятувати наших маленьких підопічних - пацієнтів ІПАГу.

Минулого місяця ми придбали дороговартісні препарати для реанімацій новонароджених Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України.

Зокрема куплено 30 флаконів Альбуміна – це білковий препарат, який є донатором білку і використовується для лікування новонароджених, в тому числі і глибоко недоношених, які знаходяться на повному паранентальному харчуванні (не засвоюють харчування через рот), або новонароджених, що перенесли складні оперативні втручання на шлунково-кишковому тракті і не можуть годуватися через рот протягом певного періоду.

78 флаконів Аміновена - це суміш амінокислот, яка входить до складу повного паранентального харчування у новонароджених, у тому числі і глибоко недоношених.

15 флаконів Біовена  - імунномодулятора, що використовується у випадку, коли організм дитини припиняє боротися з будь-якою інфекцією. Саме ці препарати допомогають підвищити імунну систему.

Також ми купили 5 упаковок Гепа-мерца, 10 упаковок Гептрала - це препарати, які використовується для лікування печінкової недостатності у дітей, котрі перебувають на лікуванні в центрі дитячої гематології, а також при поліорганній недостатності у новонароджених.

Куплено 2 упаковки Добутаміна, що використовується у новонароджених для підтримки роботи серцево-судинної системи, а також у важкохворих пацієнтів для врятування їм життя в критичних ситуаціях.

 

 0,75 упаковки Олікліномель, який замінює дитинці, яка не може отримувати їжу через ротик, повноцінне харчування. Завдяки цьому препарату дитина отримує всі поживні мікроелементи, зберігає водний баланс в організмі тощо.

Окрім того, придбано 20 флаконів Реамберина, 10 уаковок Спазмалгона, 2 флакони Смофліпіда, 3 упаковки Урсофалька, 2 упаковки Цераксона, 10 упаковок Кейвера, 10 упаковок Кетальгина, 10 упаковок Мілдекса.

Окрім того, ми купили вироби медичного призначення для маленьких пацієнтів, зокрема 200 штук сістем Інфузомат. Вони використовуються для дозування внутрішньовенних вливань у дітей через спеціальний апарат, який задає швидкість введення розчинів до центральної вени.

Також ми придбали 21 катетер Цертофікс - вони потрібні для катетеризації центральних вен всім новонародженим, яким проводиться хірургічне втручання.

Ми надзвичайно вдячні нашій натхненниці та опікуну фонду Маші Єфросініній та власниці бренду MARSALA Марії Маслій!

Якщо у вас є бажання допомогти нашим підопічним, ви можете придбати пару взуття за посиланням, або переказавши зручну для вас суму, натуснувши кнопку

Творимо добро разом!