Микитка бореться із численними вродженими вадами

 

Всю вагітність Ірина справно здавала всі аналізи, робила УЗД і чекала на появу здорового молодшого сина. На кожному прийомі лікар запевняв, що все в нормі. І тільки на останньому УЗД на 38 тижні вагітності Ірину приголомшили новинами: в дитини піелоектазія лівої нирки, шлунок Дабл-бабл, атрезія дванадцятипалої кишки і підозра на вроджену ваду серця. Це потім вона дізнається, що у синочка синдром Дауна. А тоді Ірина як в тумані їхала на обстеження до Миколаєва. Діагнози підтверджують. Ірина їде в Київ в ІПАГ...

На 5 добу після народження Микитці зробили операцію на 12-перстній кишці. Потім довгі 3 тижні відновлення в ІПАГ, хлопчик швидко оговтувався. Дитину обстежили лікарі з інституту Амосова, повідомили мамі, що Микитці ще треба трохи підрости та набрати вагу, для того щоб можна було зробити операцію.

Микитка вдома, купався в любові родини. Він почувавався набагато краще, почав набирати вагу, пройшов курс лікувальної фізкультури та масажу.

У малюка все ще є  були проблеми - постійна задишка і в нього синів носогубний трикутник. За час перебування вдома одного разу мамі довелося викликати швидку допомогу, бо хлопчик почав задихатися.

Згодом хлопчика привезли в Інститут Амосова і провели операцію по повній корекції серця, лікарі кажуть, що операція важка, проте в нього є всі шанси на одужання.

«Більше за все ми хочемо вилікувати Микитку від всіх недуг, які в нього є. Потім будемо дивитися по його розвитку. Сподіваюся, все буде як у всіх діток: дитячий садок, школа, вища освіта і взагалі він стане Президентом України. Жартую, але він в нас розумничок та отримає освіту, яку захоче і буде працювати по професії», -ділиться мріями про майбутнє мама Ірина.

На сьогодні операція пройшла успішно і Микитка вже вдома.

Ми ж вкотре дякуємо компанії Київстар та її президентові Петру Чернишову за наш спільний проект #Sharityua. За 800 тисяч гривень, що їх мобільний оператор передав нашому фонду, завдяки яким ми врятували десятки дітей. І скільки ще врятуємо...