#Sharityua вкотре допомагає рятувати діток

Його обличчя затуляє киснева маска, зі сколених уколами рученят стирчать крапельниці, а пластир покриває шрам через усі груди – слід, що по собі лишили кардіохірурги. Цей півторарічний хлопчик, який ще напередодні був за крок від смерті, зараз в реанімації Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.Амосова щосили бореться за життя. І ми віримо в його перемогу.

Ми продовжуємо розповідати Вам про діток, яких вдалося врятувати завдяки #Sharityua - спільному проекту Твоєї Опори та компанії Kyivstar. Отож, наступний прооперований хлопчик – Іванком Бурмег.

Іванко був чеканною, але, відверто кажучи, не надто бажаною дитиною для Зінаїди. Дівчина із Закарпатського села, яка не знає ані української, ані російської мов, не вміє писати і читати,  завагітніла у 15 років. Мама-одиначка. Всі дев’ять місяців, доки носила під серцем синочка, терпіла то нудоту, то запаморочення і страшенну слабкість. Тішили хіба результати УЗД, які свідчили – дитя здорове.

З таким само переконання хлопчика вагою 3 100 за тиждень після появи на світ виписують додому. І саме тієї миті він стає одним із понад півтори тисяч немовлят, котрим так і не вдається при народженні діагностувати ваду серця, щороку 800 із них помирають. На щастя, мама Іванка спохопилася вчасно – за кілька день, помітивши посиніння шкіри, вона звернулася до лікарів. Ті і діагностували одну із критичних вад серця - Тетрада Фалло.

Тетрада Фалло – надскладна вада, що виникає через недорозвинений правий шлуночок. За неї легенева артерія звужується, а в перетинці між шлуночками утворюється отвір: венозна і артеріальна кров зміщуються. Без операції дітки із цієї вадою невідворотно гинуть.

На операції як єдиному можливому шансі вижити юній мамі почали наполягати і в Інституті Амосова. Одначе грошей на неї не було і Зіна забрала Іванка додому. Рік вона шукала коштів, але безрезультатно, їх стало хіба на приїзд на чергове обстеження, після якого хвору дитину  кардіохірурги відпускати додому відмовилися.

Відсутність грошей не могла стати на заваді порятунку маленького життя – так вирішили ми в Твоя  і сплатили за витратні матеріали для цього хлопчика. Вкотре зробити нам це дозволив #Sharityua - спільний із компанією Київстар проект, у рамках ми зберігаємо життя діткам із малозабезпечених родин та сиротинців.

Іванка уже прооперували і за кілька тижнів дитя поїде додому, його життю, вперше півля народження, нарешті нічого не загрожує. Нині за це разом з його мамою ми дякуємо мобільному оператору та особисто президентові компанії Петру Чернишову. Любі помічники, нехай Ваші серця завжди будуть здоровими.

Детальніше про проект тут: https://kyivstar.ua/uk/sharity.

Якщо ж і Ви маєте бажання примножити добро, тисніть «Допомогти». Разом ми здатні наповнити цей світ любов’ю.