Майбутні лідери обирають благодійність!

Традиційний для учнів “Новопечерської школи” День Лідерства перетворився на справжнє свято доброти.

 

Школярі самі вирішили присвятити день благодійності. Для цього разом із батьками та вчителями школи вони влаштували благодійну ярмарку. А оскільки 1 червня в усьому світі відзначається День захисту дітей, вирішено було збирати гроші на ремонт медичного обладнання у дитячій реанімації Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.Амосова!

 

 

І дітям це чудово вдалося. Адже  зібрано 110 473 грн!

 

Ми надзвичайно вдячні “Новопечерській школі” за виховання такого свідомого і доброго покоління. Батькам, які серед найкращих якостей у своїх дітям виховали милосердя і співчуття.

 

Дякуємо за бажання допомагати підопічним нашого фонду, за чуйність, за те, що завдяки вам ми завжди відчуваємо підтримку і допомогу!

 

 

Дорогі діти! Ви – справжня надія і майбутнє країни. З вас починається допомога, з вам починається нова країна, у якій не буде байдужості. Ми вдячні за все, що вам вдалося зробити – за кожен кекс і лимонад, який ви готували своїми руками, за ваш вибір і за те, що ми разом з вами можемо робити добрі справи! Це не просто нове обладнання для наших підопічних із дитячої реанімації. Це ваша турбота про них!