Крихітна дівчинка має жити

Реанімація, апарат штучної вентиляції легень і лише молитви мами, аби донечка жила. Каринка народилася геть крихітною, якихось 900 грамів завважки. І хоча одразу закричала, вмить почала задихатися: асфіксія, тобто удушення.

Каринка  - перша і дуже бажана дитина у родині Петриченків. Попередня вагітність у Ольги завмерла, вона дуже тяжко це переживала і, коли дізналася, що невдовзі на світ з’явиться донечка, несамовито зраділа.  Лише боялася, аби все було добре: сама вона хворіє на цукровий діабет, у таких жінок нерідко виникають проблеми.

Вагітність дійсно проходила тяжко: у майбутньої мами то опускалася плацента, то підскакували рівень білку і тиск, затікали ноги… Час від часу Ольга лежала на збереженні, а на 23-му тижні через запалення нирок її з Черкас навіть швидкою доправили до столичного ІПАГу.

Весь час лікарі казали: з дитинкою усе добре, головне, аби мама впоралася. Тоді після лікування Ользі покращало, та за кілька тижнів знову сильні набряки, тиск і уже рідина в легенях. Під загрозою опинилися одразу два життя. Зволікати було не можна, тож на 27-му тижні вагітності після кесаревого розтину на світ і з’явилася Каринка.  

Позаду у цієї крихітки кілька тижнів реанімації. Зараз вона вже важить цілих 1 100 грамів і її навіть перевели до відділення виходжування та реабілітації новонароджених. Нещодавно Каринка почала самостійно дихати.

За скромними підрахунками, виходити передчасно народжену дитинку вартує 60 тисяч гривень.  Для просто родини Петриченків – це захмарна сума і лише завдяки #Charity_Chain, спільному проекту «Твоя опора» та  Gusema Jewerly Charity Chain, у Каринки з’явилася змога боротися за життя. Дякуємо нашим помічникам <3

І хоча попереду у дівчинки довга боротьба за життя, мама з татом навіть не сумніваються: їхня «комашечка» швиденька набере вагу і усі втрьох вони щасливо повернуться додому.

Щасливі творити добро разом!