Вірити до останнього

«Такі діти не живуть», - з такими словами лікарі цинічно відправляють смертельно хворе немовля додому. Народжений із синдромом Дауна і критичною вадою серця, без операції він дійсно помер би. Та йому щастить.


Ми продовжуємо розповідати Вам про діток, яких вдалося прооперувати завдяки #Sharityua - спільному проекту Твоєї Опори та компанії Kyivstar. Отож, знайомтеся із наступним нашим підопічним – Тимуром Антоніком.

Тимурчик став первістком у родині Антоніків, бажане дитя, плід любові мами і тата. До останнього лікарі їх запевняли – народиться богатир, і лише за кілька днів після його появи на світ ошелешили одразу двома діагнозами, найстрашніший з яких – атріовентикулярна комунікація. Це дірочка у перетинці між двома шлуночками серця, збій в його роботі. Через неї шкіра Тимурчика була геть блідою, кров циркулювала неправильно, він задихався, це загрожувало легеневою гіпертензією, коли напруга в судинах критично зростає, як наслідок – дитина могла померти.


Далі був місяць реанімації і виписка додому зі словами: «такі діти не живуть». У відчаї батьки звернулися до Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова, де їм нарешті дають бодай шанс на порятунок. Тимурчика оперують – коригують серце. Одначе стан дитяти лишається тяжким, потрібна ще одна операція зі встановлення штучного водія ритму серця, аби той не збивався. Лише з ним, кажуть кардіохірурги, хлопчик зможе жити.

Батьки Тимурчика геть незаможні: тато і мама слюсарі-складальники на машинобудівному заводі, мінімальний заробіток, у той час як на операцію та рятівний механізм вмить знайти треба було кількадесят тисяч гривень. З кожним згаяним у пошуках грошей днем, танули і шанси на порятунок. І саме в цю найкритичнішу мить на поміч знову прийшли ми і компанія Київстар.


Тимурчика уже прооперували, і хоча його стан досі лишається тяжким: він досі в реанімації під апаратом кисню – але його життю, на щастя, уже нічого не загрожує. Попереду у дитини тривала реабілітація і ми так само обіцяємо бути поруч.


Тим часом ми вкотре дякуємо компанії Київстар та її президентові Петру Чернишову за наш спільний проект #Sharityua, у рамках якого вдалося прооперувати так багато діток з малозабезпечених родин та сиротинців. Любі наші помічники, нехай Ваші серденька завжди будуть здоровими.

Детальніше про проект тут https://kyivstar.ua/uk/sharity

Якщо Ви теж бажаєте стати добрим чарівником для важкохворої дитинки, тисніть червону кнопку ДОПОМОГТИ

Разом ми зможемо зберегти більше дитячих сердець!