Розплутати клубочок судин, аби Єгорчик жив

 

 

Своїми великими оченятами він щомиті виглядає маму і засинає, лише коли вона приходить. Зазвичай оточення цього двомісячного красунчика – медсестри, крапельниці і апарати життєзабезпечення, його життя – боротьба за кожен подих. Він народився із критичною вадою серця і фактично без шансів на порятунок.

Ми продовжуємо розповідати вам про діток, яких вдалося врятувати завдяки #Sharityua-спільному проекту Твоєї Опори та компанії Kyivstar. Отож, наступний прооперований хлопчик – Єгорчик Пікуз.

Тотальний аномальний дренаж легеневих вен – ця комбінація із незрозумілих слів перетворює життя ще вчора щасливої родини на пекло. Після тяжко пережитого викидня
Тетяні з Максимом Боженька таки дарує дитя – їхнього омріяного синочка, одначе на світ їхній хлопчик з’являється смертельно хворим. Кров в організмі циркулює геть неправильно.

Усі чотири вени із обох легень у Єгорка з’єднані в одну, вони не ведуть до лівого передсердя як це має бути, а змішуються із венозною кров’ю. Від того організм не отримує кисню, страждають внутрішні органи. Якийсь час організм ще здатен триматися, але цей час дуже обмежений. Якщо не оперувати – смерть.
Тож, аби врятувати дитя, вже наступного дня по пологах реанімобілем з батьками лікарі мчали до Києва, в Інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. Не роздумуючи лікарі взялися перекроювати сплетіння крихітних судинок: шість виснажливих годин операції, результату якої через вкрай тяжкий стан гарантувати не брався ніхто. Та кардіохірурги все ж вкотре зробили неможливе – Єгорчик отримав свій шанс на довге і щасливе життя.


Нині хлопчик іще в реанімації, і хоча попереду у нього тривала реабілітація, він швиденько набирається сил. Тато з мамою уже мріють, коли заберуть його додому. Поки ж вони безмежно вдячні компанії Київстар та особисто її президентові Петру Чернишову за проект #Sharityua, у рамках якого вдалося забезпечити Єгорчикову операцію витратними матеріалами. Адже прооперувати маленьке серденько коштувало 40 тисяч гривень, яких у незаможної родини медсестри і рятувальника не було.
«Ви подарували нам найголовніше – життя нашого єдиного синочка, дякуємо Вам. Бажаємо, аби на Вашому шляху теж зустрічалися лише щирі і чуйні люди», - обіймаючи Єгорчика, каже мама Тетяна. Вона нарешті усміхається. Ми сподіваємося, що так тепер буде завжди.

А поки приєднуємося до її побажань і так само дякуємо нашому доброму помічникові Київстару за можливість робити мам і тат колись хворих діток щасливими.

Детальніше про проект тут https://kyivstar.ua/uk/sharity
Якщо ж і Ви маєте бажання примножити добро, тисніть «Допомогти». Разом ми здатні наповнити цей світ любов’ю.