Іванко тепер має здорове серденько

На дитячому тільці – шрам, поряд – крапельниці, а на обличчі єдине бажання – скоріше поїхати додому. І хоча 7-річний Іванко Драгун лежить в реанімації  Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М. Амосова, за нього нарешті можна більше не хвилюватися – дитя буде жити, бо в його грудях б’ється уже здорове серденько.

Іванко – допитливий і життєрадісний хлопчик. Він обожнює літаки і мріє стати пілотом, а ще понад усе на світі хоче разом із хлопцями у дворі ганяти м’яч. Одначе донині останнє було йому категорично заборонено. Страшна вада серця – субаортальний стеноз – словосполучення, яке довгі роки тримало в напрузі усю його велику родину:  батьків і чотирьох братиків та сестричок. Лівий шлуночок серця у Іванка був аномально великим – це наслідок порушення кровообігу, вроджена вада. Дитя задихалося. Критично ускладнити його стан могла будь-яка інфекція, і тоді єдиним порятунком стала б лише трансплантація серця.

Іванко народився здоровою дитиною – так казали батькам лікарі. У пологовому вони не вгледіли вродженої вади у крихітному серденькові немовляти. Тато з мамою дізналися про її існування лише, коли синочкові було п’ять років – недугу видали задишка і запаморочення.  Тоді лікарі ошелешили: дитину врятує лише операція на відкритому серці, але робити її зарано – Іванко має підрости.

І ось днями хлопчика нарешті прооперували. Все минулося добре. Він поки геть кволий та виснажений, але лікарі певнять: все пройде і зовсім скоро він поїде до своєї великої родини. Повернутися до Інституту доведеться лише за півроку – на планове обстеження.

Родина цього маленького хлопчика геть незаможна: мама в декреті, тато постійної роботи не має. Видерти Іванка з пазурів недуги самотужки вони б не змогли, адже прооперувати одне маленьке серденько коштує аж 40 тисяч гривень – це вартість витратних матеріалів, якими майже не забезпечує держава. І лише завдяки #Charity_Chain, спільному проекту «Твоя опора» та  Gusema Jewerly Charity Chain, які забезпечили Іванка усім необхідним, він отримав шанс на порятунок.

Іванко дякує своїм помічникам і обіцяє бути дуже чемним хлопчиком, а подумки, зізнається хлопчик, уже ганяє м’яча.

Творимо добро разом!