Аллан буде жити

Він вмить посинів і почав задихатися. Малесенький Аллан, тримісячний хлопчик, буквально помирав на руках матері. Це уже був критичний прояв надскладної вади серця. Врятувати немовля могла лише операція. Та робити її не було за що …
 
Ми продовжуємо розповідати вам про діток, яких вдалося прооперувати завдяки #Sharityua - спільному проекту Твоєї Опори та компанії Kyivstar. Отож, знайомтеся із наступним нашим підопічним – Алланом Радуловичем.


Аллан народився вчасно, одначе не в рідному Запоріжжі, а в столичному ІПАГові – місці, де на світ з’являються дітки з патологіями. Тяжкі пологи тривалістю в 10 годин, велика крововтрата і одразу дорога до Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова на операцію. Ще в маминому животикові у немовляти діагностували одразу кілька вад серця, найстрашніша з яких – отвір міжпередсердної перетинки, через яку змішувалася артеріальна і венозна кров. Окрім того органи в маленькому тілі були переплутані місцями, навіть серденько справа, а не зліва – дзеркальне розміщення.

Два тижні реанімації, стан Аллана вдалося стабілізувати, одначе операції, єдиного шансу на порятунок дитини, так і не відбулося і на те було одразу кілька причин: маленька вага і відсутність грошей. Прооперувати одне дитяче серденько коштує в середньому 40 тисяч гривень – це вартість не лікарської роботи, а витратного матеріалу, яким мала би забезпечувати держава, одначе через критичне недофінансування його заклад не отримує. Незаможна ж родина Радуловичів, де Аллан вже четверта дитина, такої суми не мала. То, здавалося, було дном відчаю.

За три місяці вдома стан маленького Аллана критично погіршився, почалися напади, батьки злякалися і примчали до Києва. На щастя, вони встигли, дитя прооперували. І хоча досі він в реанімації, життю цього усміхненого хлопчика уже ніщо не загрожує.


Шанс на порятунок Аллан отримав завдяки Kyivstar, який в рамках проекту #Sharityua пожертував нам 800 тисяч гривень. За ці гроші лікарям вдалося врятувати не лише Алланове, а ще 19 дитячих сердець. Дякуємо компанії і особисто її президенту Петру Чернишову за те, що нині можемо розповідати такі от дивовижні історії.
 

Детальніше про проект тут: https://kyivstar.ua/uk/sharity
Якщо Ви теж бажаєте стати добрим чарівником для важкохворої дитинки, тисніть червону кнопку ДОПОМОГТИ

Разом ми зможемо зберегти більше дитячих сердець!