«CHARITY WEEKEND»: ПРИЙШОВ ЧАС СТВОРЮВАТИ СВОЄ ЩАСТЯ!

 

22 квітня відбудеться «Charity Weekend. День щастя». У цей весняний день Маша Ефросиніна запрошує всіх жінок провести час із користю!   

«Charity Weekend. День щастя» - новий формат в серії благодійних заходів «Charity Weekend з Машею Ефросиніной».  Це можливість для жінок присвятити день лише собі і отримати інструменти, які допоможуть повернути в життя фарби або ж зробити їх значно яскравішими!  

Всі зібрані кошти традиційно підуть до Фонду «Твоя опора». Цього разу гроші будуть направлені на купівлю обладнання у дитячу реанімацію Інституту педіатрії, акушерства і гінекології.  Для «Charity Weekend. День щастя»  Маша Ефросиніна запросила виступити кращих експертів зі щастя, які поділяться своїм досвідом, дадуть практичні поради, конкретні інструменти, які допоможуть вам знову відчути смак життя. 

- Всі ці роки ми прекрасно проводили різні мотиваційні public talk із зірками, в серпні у нас відбудеться наш флагманський сімейний фестиваль «Charity Weekend. Здоровий день». Але саме цей весняний квітневий день дуже хочеться присвятити тому, щоб ми всі – жінки - підзарядились! Зважилася я на цей стовідсотковий жіночий день щастя ще й тому, що в моєму оточенні з'явилися люди, з якими я можу цю тему обговорити. Це фахівці різних сфер. Вони десятки років займаються темою жіночого щастя. Цей вікенд не передбачає розмови в стилі тренінгу, коучинга, психоаналізу про те, як нам треба зараз всім сісти, вдихнути, видихнути, закрити очі і відчути щастя на кінчиках пальців. Немає! Це дуже цікава бесіда, що складається з трьох виступів, розкриває на всіх рівнях тему того, як жінка може самостійно, власними зусиллями повернути собі смак до життя, - ділиться Маша Ефросиніна.

 

ЕКСПЕРТИ ЗІ ЩАСТЯ. ХТО ВОНИ?

Алла Клименко

Психолог, сертифікований коуч і мотиваційний спікер. Займається тренерською діяльністю більше 8 років. Співзасновник і провідний тренер освітнього проекту Upgrade. Неофіційно Аллу називають «експертом зі щастя». Вона знає все про те, як ми – жінки, можемо знищувати щастя, але також вона знає, як його в собі активізувати! 

Алла розповість про практики, техніки, секрети і правила того, що жінкам необхідно говорити і робити щодня, яку велику складну роботу проводити для того, щоб ніколи більше не говорити « Я не хочу жити!», « Не хочу вставати з ліжка і дивитися у вікно, тому що світ в чорних фарбах".

"Я розповім про щастя, про те, як захотіти жити. Як розбудити в собі внутрішню енергію і досягати всього, чого ти хочеш, з легкістю" – обіцяє Алла Клименко.

Наталя Самойленко 

Дієтолог і ендокринолог з досвідом роботи більше 12 років.  Ми – це фізіологія. І щастя – це теж біохімічні перетворення усередині. Наталя підготувала унікальну доповідь про те, що означає бути в стресі, і як його правильно заїдати. Як можна знищити себе зараз тільки тим, що ти пережила всього одне потрясіння колись давно.

"Я розповім, як не переїдати під час стресу. Як зробити так, щоб ваша харчова поведінка не залежала від ваших емоцій. Як харчуватися так, щоб бути радісною щодня. І мова буде не про дієти! Словом «дієти» я взагалі не користуюся, це авральне втручання в своє життя, яке ні до чого хорошого не призводить. Ми поговоримо саме про правильну структуризацію раціону, про прості харчові звички, які роблять наше життя щасливим".  – розповідає Наталя Самойленко.

Маша Ефросиніна

Ідеолог проекту «Charity Weekend» і опікун фонду «Твоя опора». За її плечима 17 міст України і чисельні зустрічі та бесіди з жінками з різних куточків країни. 

"На тему щастя можна міркувати нескінченно. Але мої дослідження, мої знання, моя робота з фахівцями переконала мене в тому, що, насправді, наші внутрішні відчуття радості, щастя, залежать від нас самих, Я, Маша, пройшла для цього цілуий шлях тривлістю 15 років. Від самознищення, низької самооцінки, мільйона помилок, і зокрема, зі своїм тілом, до сьогоднішнього дня, коли в 38 років я собі більше подобаюся, ніж у 25 за всіма показниками. Я готова про це розповісти". 

Спеціальним гостем «Charity Weekend. День щастя» стане перша в Україні жінка стенд-ап комік, ведуча проекту СТБ «Вечір з Гаріповою» Наталя Гаріпова. Вона підготувала неймовірно смішний стенд-ап на тему жіночого щастя. Даруйте, але ви сміятиметеся! 

Адже щастя без посмішки не існує. І ми маємо намір подарувати вам посмішку у цей день. 

Щасливі кейси з інструментами, практиками і порадами роздаватимуть тут:

Конференц-хол «ДЕПО» (Київ, вулиця Антоновича, 52)

22 квітня, 13:00 – 16:00

Квитки на «Charity Weekend. День щастя» ви можете придбати тут: https://charityweekend2018.ticketforevent.com