Тішимося успіхам Софійки

Чудові новини від нашої 4-річної підопічної Софійки Бардась. З Вашою допомогою дівчинка пройшла черговий курс реабілітації у центрі «Вільний рух» і має приголомшливі результати.

Життя цієї крихітки – суцільні випробування. Під час пологів померла її мама, Софійка тоді застрягла і довелося екстрено робити кесарів розтин. Дівчинку витягували з такою силою, що скрутили їй шийку, а кисневе голодування невідворотно вразило мозок. У дитинки – ДЦП, уражена лобова частина мозку. Саме вона відповідає за інтелект, розвиток і подачу сигналів у кінцівки, тому керувати власним тілом Софійка не може. Ручки і ніжки дівчинки зводить від напруги, вона не здатна навіть стиснути пальчики в кулачок, за розвитком вона лишається на рівні 5-6 місяців. Та Вікторія, сестра покійної Софійчиної мами, не полишає спроб адаптувати названу донечку до життя.

І от протягом цілих двох тижнів з дитиною займалися найліпші спеціалісти: лікувальна фізкультура, масажі, світло- і аромотерапія, парафінові і грязьові аплікації. Якщо до них Софійка не могла навіть голівку підняти, по організму дитини вдарила ще й застуда, то зараз вона впевнено її тримає і крутить навсібіч, а після занять у басейні дівчинка ще й тулуб піднімає. Та найцінніше для мами – обійми, Софійка простягає рученята і міцно обхвачує ними шию найріднішої людини.

Це лише перші помітні зміни після реабілітації, найближчими тижнями стан Софійки має ще поліпшитися.

Цю реабілітацію вартістю у 12 900 гривень дівчинка пройшла лише завдяки пожертвам небайдужих людей, які перераховували кошти для неї на Українській біржі благодійності.

Від імені Софійки та її мами дякуємо за підтримку. І просимо не полишати цю маленьку, але дуже сильну, дівчинку у її боротьбі. Щороку таких курсів реабілітації Софійці потрібно чотири. Кожен клік «Допомогти» додає її сил.

* у призначенні платежу просимо вказувати ім’я і прізвище дитини