Оля буде ходити

Як же приємно ділитися з Вами такими новинами: наша 5-річна Олечка Кожухар пройшла черговий курс реабілітації. Дитя після неї просто розквітає на очах: Оля, яка ледь самостійно сиділа, уже впевнено тримає спинку, ба більше – вона може стояти без опори. Все це стало можливе лише завдяки Вашій підтримці.

Оля – передчасно народжена дитинка. На світ вона з’явилася вагою якихось 1700 грамів та ще й з лікарською помилкою: крововилив у мозок і скручена шия, так по-звірячому її витягували в маминого животика.

Проблеми почалися одразу після виписки з пологового. Весь правий бік Олі був наче паралізований, вона не могла навіть поворухнути пальчиками руки. Тим часом саму дитинку мучив страшний біль у м’язах. Лише ліки для стимулювання мозку, тривалі курси масажів і реабілітацій дозволили дитині вийти з того стану. Оля навчилася тримати ручками іграшки, сидіти, а нещодавно вимовила своє перше «мама». Тетяна вірила – перемога над недугою близько, але стан донечки погіршився.

Оля почала активно рости, а м’язи не встигали – правий бік дитинки знову почало викручувати: напруга в ручці і знову страшний біль. Дитя погано спало, повернулася тривога. У такому стані дівчинка і потрапила до  реабілітаційного центру «Вільний рух».

Два тижні із Олею там займалися найкращі спеціалісти: лікувальна фізкультура, масажі, заняття на тренажерах, плавання в  басейні. Результати приголомшують: м’язи дівчинки розслабилися, у водичці вона активно махала ручками, біль у ніжці минув, тепер вона може тримати її рівненько. Лікарі обнадіяли маму: донечка, яка ще донедавна не мала жодних шансів ходити, за рік-два самостійно піде.

Такі успіхи Олечки стали можливі завдяки підтримці небайдужих людей. Адже 12 900 гривень за цю реабілітацію сплатити вдалося завдяки пожертвам для дівчинки на Українській біржі благодійності. Від імені Олі і її мами дякуємо за Ваші добрі серця.

Щороку Олечці потрібно проходити чотири таких курси реабілітації. Нині, коли прогрес так помітний, головне – не спинятися. Олю і ще двох діток Тетяна виховує сама. Вона не може працювати, адже їй постійно треба бути біля донечки. Грошей катастрофічно бракує навіть на прожиття. Тож єдина надія цієї сильної дівчинки – ми з Вами. Тисніть "Допомогти" і Олечка зможе ходити. 

* у призначенні платежу просимо вказувати ім’я і прізвище дитини