ЗВІТ ЗА СІЧЕНЬ 2018 РОКУ

Допомагати легко, коли за спиною  Ваша підтримка.  Позаду ще один місяць напруженої роботи і нині ми хочемо поділитися її результатами.

528 397,30 гривень – завдяки Вашим пожертвам саме на таку суму у січні нам вдалося забезпечити підопічних «Твоя опора» медикаментами, витратними матеріалами і побутовою технікою.

Щороку 40 тисяч маленьких українців народжуються із вадами, це кожна 11-та дитина, половина з них ще й з’являються на світ передчасно. Аби врятувати крихіток, потрібне найсучасніше обладнання та найліпші ліки, придбати які самотужки родини не здатні. Їх же у Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України, єдиному профільному закладі держави, куди потрапляють жінки з найтяжчими патологіями вагітності, катастрофічно бракує. Відтак найвідчутнішою поміч була для його маленьких пацієнтів -  492 204 гривень.

Завдяки Вашим пожертвам вдалося придбано медикаменти: «Авелокс», «Аміновен», «Біовен», «Вазапростан», «Віфенд», «Ліпофундин», «Меронем», «Октагам», «Пейона» , «Тієнам» – це дороговартісні препарати, з якими боротися за життя діток лікарям стало легше.  

 

Хірурги ІПАГу – справжні чарівники, адже навчилися витягувати з того світу навіть, здавалося б, безнадійних немовлят, які народжуються з дірочками у животику, дефектами грудної клітини чи сечостатевої системи. Нещодавно хворі дітки мало не втратили надію на порятунок, бо у закладі банально закінчився шовний матеріал, без якого проводити операції просто неможливо.

Та завдяки нашому постійному донору Alina Popereshniuk, ми змогли придбати шовного матеріалу в загальній кількості 348 шт., на суму 30000,00 грн.

Підтримуючи немовлят, ми не забули і про наших підопічних із Олешківського дитячого будинку-інтернату. Ураження нервової системи, фізичні вади – це понад 119 діток віком від 4 до 18 років, більшість з яких прикуті до ліжок. Всім їм окрім любові потрібен догляд, лікування і хороша реабілітація, одначе держава, яка має турбуватися про сиріт, забезпечити усім необхідним їх не здатна. 

Тому у січні ми знову навідалися до них і як завжди не з порожніми руками: протизастудні, знеболюючі, протисудомні препарати, краплі, сиропи та інші медикаменти – усього 48 найменувань вартістю  21 523 гривень вони отримали теж лише завдяки Alina Popereshniuk.  heart

А ще підопічні нам дитячі будинки отримали побутової техніки на загальну суму 14 699 гривень.   

Ми вкотре дякуємо усім нашим донорам за довіру і кожну пожертвувану гривню. Адже немає великої чи маленької допомоги, вона цінна для діток у будь-якому вигляді.

Обіцяємо не збавляти темпів, бо наша мета – забезпечити ліками і всіма необхідними засобами комфорту кожну знедолену дитинку.

Якщо Ви теж хочете підтримати крихіток на шляху до здорового і щасливого життя, тисніть «Допомогти». І пам’ятайте: разом ми здатні творити диваsmiley