Допомагаємо вижити

Кожна 11-та дитинка в Україні народжується із патологією і лікарям буквально доводиться видирати її із лап смерті. Найпроблемніші малюки за життя борються в ІПАГові, єдиному в Україні профільному закладі, куди потрапляють жінки з найтяжчими патологіями вагітності.   

 

Тамтешня реанімація розрахована на 9 маленьких пацієнтів і завжди переповнена. 369  – саме стільки життів торік вдалося врятувати лікаря і зробили вони це не «завдяки», а радше «всупереч». Бо ІПАГ роками критично недофінансовується. Там бракує не лише сучасного обладнання, а й елементарного – ліків, без яких ті маленькі життя просто приречені.  

 

Та нині завдяки чудовій Аліні Поперешнюк, яка системно підтримує наш фонд, немовлята забезпечені дороговартісними антибіотиками «Тієнам», «Піперацилін-Тазобактам», «Делацан Ц», що допомагають їм боротися з інфекціями, сумішами амінокислот «Аміновен» для перинатального харчування, а ще спеціальними катетерами і канюлями. Загальна вартість наданої допомоги становить  41 529,30 гривень. 

Від імені усіх діток, серця яких продовжать битися завдяки лікам, хочемо подякувати нашій помічниці за цю щедру пожертву. Якщо ж Ви теж маєте бажання подарувати котромусь немовляті шанс на життя, тисніть «Допомогти». Ваша пожертва може зробити диво!