Charity Weekend. День Щастя

«Charity Weekend. День Щастя» - це подія, що відповідає головній ідеології всіх заходів Charity Weekend «проведи час з користю»- ми пропонуємо нашим гостям стати частиною неймовірно насиченої інформацією і емоціями події, і тим самим принести користь хворим дітям. Всі кошти від збору традиційно йдуть у фонд «Твоя Опора», і в цей раз будуть спрямовані на покупку необхідного обладнання в дитячу реанімацію Інституту педіатрії, акушерства та гінекології.

«Charity Weekend. День Щастя» відбудеться 22 квітня в конференц-холі «Депо» і буде проходити в форматі круглого столу. Головною темою його стане те, що цікавить кожну без винятку жінку: «Як бути щасливою? Як розпізнати в собі щастя? Якщо його немає, як активізувати його в собі? Що є основною перешкодою для щастя?

Ви також зможете задати спікерам ваші запитання.

Спікерами «Дня Щастя» стануть три приголомшливі жінки і унікальні фахівці в питаннях жіночого здоров'я - фізичного і духовного:

Алла Клименко

Психолог, сертифікований коуч і мотиваційний спікер.

Займається тренерською діяльністю більше 8 років.

Співзасновник і провідний тренер освітнього проекту «Upgrade».

Неофіційно Аллу називають «експертом по щастю».

Наталія Самойленко

Дієтолог-ендокринолог. Досвід роботи доктора Наталії Олександрівни більше 12 років. І її особисті дослідження демонструють наявність самих прямих зв'язків між психологічним станом жінки і її фізичним здоров'ям!

Наталя Гаріпова

Перша в Україні жінка стенд-ап комік, ведуча проекту СТБ «Вечір з Гаріпова». Вас чекає неймовірно смішне стенд-ап Наталії на тему жіночого щастя!

Модератором круглого столу традиційно стане господиня CharityWeekend - Маша Єфросиніна. Машини знання про те, що щастя - це теж робота, яка потребує не меншої уваги, ніж здоров'я, діти і кар'єра - засновані на її життєвому досвіді і вивченні цієї теми. Так що гостей чекає дуже відверта розмова, що розкриває тему "Жіночого щастя" повноцінно!