Дівчинка з дірочкою в животику

Вона занедужала ще в маминому животику. Діафрагмальна грижа – критична вада: через дірочку в порожнину грудної клітки западає кишківник. Одразу по народженню Еліанку Адаменко везуть в операційну, аби розставити всі органи по місцях, надскладна операція. Місяць реанімації, потім ще одна – непрохідність кишківника, і ось знову страшне слово "рецидив". 

 

Еліанці всього вісім місяців, вона спокійна і дуже терпляча дівчинка, яка половину свого життя провела у лікарні. Той жах, коли безпомічна донечка в оточенні апаратів життєзабезпечення, з купою крапельниць, лежала в реанімації на межі життя і смерті, тато з мамою сподівалися назавжди забути. Їм це майже вдавалося, Еліанка добре себе почувала, лікарі обнадіювали – все в нормі, аж раптом місяць тому дитині знову гіршає.

Вона погано їсть, недобирає у вазі, дівчинку нудить. Звичайний рентген тоді шокує батьків: рецидив. Все треба починати спочатку. Еліанку екстрено госпіталізують до Інституту педіатрії, акушерства та гінекології. Медики наполягають на терміновій операції.

Кілька годин хірурги латають дірочку у діафрагмі, знову правильно розміщують органи, знову обнадіюють – буде жити. За тиждень реанімації дитину відпускають додому з настановою: щодня робити перев’язки і пити антибіотики. Через три місяці повторний огляд. Лишається хіба сподіватися, що хворобу здолано назавжди.   

 

Лікування і постійна боротьба за життя донечки виснажила родину Адаменків не лише емоційно, а й фінансово. Відтак, коли постало питання про останню операції, грошей сплатити за медикаменти та витратні матеріали у родини не було. І лише завдяки #Charity_Chain, спільному проекту «Твоя опора» та  Gusema Jewerly, у Елінки з’явився шанс на порятунок. Дякуємо за нього нашим помічникам.

Порятунок одного маленького пацієнта ІПАГу вартує в середньому 50 тисяч гривень. Для простої української родини – сума захмарна, а держава, яка мала би дбати про хворих діток, лишає їх без належного фінансування. Тож єдина надія таких як Еліанка діток – ми з Вами. Тисніть «Допомогти», підтримайте крихіток ІПАГу.