Сашенька хапається за життя

Вона має хіба один зі ста шанс вижити, але міцно за нього тримається. Сашенька Гусак народилася із надскладною вадою: через дірочку в животику випадали внутрішні органи. Позаду операція і місяць в реанімації, а кожен день її життя тепер – то боротьба за те, аби нарешті покинути лікарню. 

 

П’ятий місяць вагітності, крихітка під серцем вже буцається ніжками, а щойно тато кладе на животик ручку – затихає. Батьки вирішують назвати її Олександрою, мріють як будуть жити вже вчотирьох, мають старшого синочка. Одначе планове УЗД вмить все руйнує: гастрошизис – надскладна вада, лікарі у рідному Краматорську вимагають перервати вагітність, жодних шансів вижити.

Надію на порятунок родина знаходить в Києві. Жінку на збереження госпіталізують до Інституту педіатрії, акушерства і гінекології, а на восьмому місяці, коли у плоду починають працювати нирки, призначають кесарів розтин – це оптимальний час для появи дівчинки на світ.

Все минає успішно і крихітку вагою у 2590 грамів терміново везуть в операційну. Цілих дві години лікарі латають дірочки в черевній порожнині, а коли завершують, визнають: можливі ускладнення, кишечки, які були ззовні, пошкоджені, є загроза крововиливу.

Місяць маленька мужньо бореться за життя. Зараз у Сашеньки кишкова непрохідність: шлунок дитинки не сприймає їжі, вона постійно зригує, а рідина зі шлунку виходить просто через зонд. Через те дитина постійно під’єднана до крапельниць. 

 

Щодень перебування дитини в реанімації ІПАГу коштує чималих грошей, яких у родини немає: мама безробітна, тато підробляє на бджолиному господарстві – крихітна зарплатня. Та завдяки #Charity_Chain, спільному проекту «Твоя опора» та  Gusema Jewerly Charity Chain, поки дитинка забезпечена усіма необхідними ліками.

Стан Сашеньки хоч і стабільний, але тяжкий, і скільки так триватиме зараз ніхто не знає. Тож ми дуже просимо підтримати нашу маленьку підопічну. Тисніть «Допомогти», адже з Вашою поміччю дівчинка зможе швидше подолати наслідки страшної вади.