Зробити особливу дівчинку щасливою

Русяве волосся, великі сірі оченята і завжди усмішка – Ксюша у житті оптимістка. Вона відмінно вчиться, нині у 2 класі,  багато читає і любить малювати. «Маленька балерина», - так 9-річну дівчинку називають близькі, бо ступати вона може лише на носочки. У неї ДЦП, що зводить і тримає в напрузі ніжки, а ще купа супутніх розладів. Та найгірше: попри свій вік Ксюша важить якихось 17 кілограмів, тіло дівчинки наче зупинилося у віці п’яти років і не хоче більше рости, підозра на «карликовість». 

 

Її лікарі виявили під час комплексного огляду, що його нещодавно завдяки Вашій підтримці, пройшла дівчинка. 12 656 гривень на нього зібрати вдалося завдяки Вашим пожертвам. Отож, кардіолог, ортопед-травматолог, хірург, отоларинголог, невролог, гастроентеролог, ендокринолог, офтальмолог – це далеко не всі лікарі, консультації яких отримала Ксенія. Позаду купа обстежень: МРТ головного мозку, електрокардіограма, УЗД органів черевної порожнини, наднирників,  щитовидної залози, ехокардіографія, рентгенографія кісток та суглобів рук, а ще багато аналізів крові.

У дитини виявили проблеми із зором – призначили окуляри – та пупкову грижу, а значить попереду її чекає операція. Невролог і ортопед порекомендували заняття з логопедом-дефектологом та реабілітацію з масажами. Отримати їх у своєму інтернаті Ксюша не зможе, відтак уже зрозуміло: нам доведеться шукати гроші, аби сплатити курси у спеціальних центрах. 

 

Та найгірше: ендокринолог припустив - ознаки «карликовості» у дівчинки спричинив надто ранній перехідний період, який блокує ріст. Нині вона ризикує назавжди лишитися у тілі 5-річної дитинки. Аби цьому запобігти і визначитися з подальшим планом дій, їй призначили цілий ряд додаткових дороговартісних обстежень. Спробуємо влаштувати їх якомога швидше, головне нині – назбирати необхідну суму.

Ця дівчинка понад усе на світі мріє приборкати прояви хвороби і з допомогою реабілітації покинути інвалідний візок. Вона сподівається, що тоді її з інтернату забере мама, яка доглядати доньку з особливими потребами не може. Ми також в це віримо і просимо тиснути «Допомогти». Разом нам вдасться зробити Ксюшу щасливою.