Галя мріє ходити

15-річна Галинка, вихованка Олешківського дитбудинку-інтернату, від народження страждає на ДЦП, який найбільше вразив ніжки. Струнка, з довгим русявим волоссям і блакитними очима – в дитбудинку на неї заглядаються усі хлопці. Та Галя на те не зважає, найголовніше для неї – навчання. 8-класниця багато читає, особливо українську літературу, і мріє колись стати вихователькою. Поки від мрії її віддаляє вада -  вона кульгає, бо лівою ступнею ледь торкається підлоги. З Вашою допомогою Галя днями пройшла комплексне обстеження і нарешті опинилася за крок від здійснення мрії. 

 

Галинка народилася передчасно, вагою у якісь 1600 грамів. Дуже квола, лише 6 балів за шкалою Апгар. Дівчинку довго виходжували в реанімації новонароджених, а після того, як вагу набрати таки вдалося, лікарі попередили рідних: дитя потребує особливого догляду, та їхні слова лишилися непочутими. Зрештою, маму Галі батьківських прав позбавили, а тато від неї хоч і не відмовився – часто дзвонить до доньки – одначе виховувати її самостійно не захотів.  

Галя, зазвичай обділена увагою, днями пройшла найповніше з усіх можливих обстежень: електрокардіограма, УЗД органів черевної порожнини, щитовидної залози, ехокардіографія, купа аналізів. Дівчинку оглянули кардіолог, ортопед-травматолог, хірург, отоларинголог, невролог, гастроентеролог, ендокринолог та офтальмолог. Зрештою у неї виявили короткозорість і приписали їй окуляри та ліки, разом з тим медикаменти доведеться вживати через ендокринні порушення і проблеми з травленням, паралельно дотримуючись збагаченої морепродуктами дієти.

Найприємніше: лікарі обнадіяли – Галя має великий потенціал ходити своїми ніжками, але лише після операції на лівій, там мають зробити надріз сухожилля, яке її стягує. Кілька років тому таку ж операцію дівчинка вже перенесла на правій ніжці. А далі справа за професійною реабілітацією. 

Це комплексне обстеження, яке подарувало дівчинці надію рівненько ходити ніжками, провести вдалося лише з Вашою допомогою, адже Ви перерахували на нього необхідні 6 813 гривень. Дякуємо Вам! Власне, після огляду Галі ми вже придбали окуляри і всі поки необхідні медикаменти, на черзі – операція. І ми просимо не полишати цю дівчинку без підтримки.  Тисніть «Допомогти» і разом ми крок за кроком зможемо наблизити покинуту рідними Галю спершу до омріяної професії, а потім, можливо, і до Парижу!wink