Допоможімо Оленці побороти біль

Охайна і доглянута, ця дівчинка – суцільний позитив. Та за усмішкою 15-річної Оленки криється велика життєва трагедія: вона сирота, дуже хвора, від народження прикута до інвалідного візка. І аби отримати бодай шанс на повноцінне життя їй потрібна наша підтримка.

На світ Оленка з’явилася уже із вадами – спинно-мозкова грижа, гідроцефалія. Матір, яка й тоді, здавалося, була на підпитку, одразу ж відмовилася від хворої доньки – проблемною вона їй виявилася непотрібною. Так почалися  дитячі поневіряння – спершу будинок маляти, далі Олешківський дитбудинок-інтернат на Херсонщині. Жодних шансів бути усиновленою.

Вади розвитку нервової системи, нерухомі ніжки з порушенням кровообігу, трофічні виразки на тілі, а ще – косоокість. Це далеко неповний перелік усіх Оленчиних недуг. Та попри свій нелегкий стан, вона не втрачає сили духу. Дівчинка вчиться у школі, дуже старанна учениця, танцює на візочку, чудово декламує вірші і має велике добре серце, бо єдина з усіх вихованців «Олешок» доглядає котиків і собачок на території інтернату.

Одначе, фізичні вади щодня завдають дівчинці болю: дуже тяжко сидіти у візку – ручки і ніжки затікають і потребують постійних масажів, а ще дитині потрібна психологічна підтримка. Звісно, Оленка отримує її в інтернаті, але в недостатній кількості, аби поліпшити стан дитини.

Нині в Оленки з’явися шанс пройти повноцінний курс реабілітації: лікувальна фізкультура, масажі, заняття з психологом, логопедом-дефектологом та неврологом – це все має стати для дівчинки ковтком свіжого повітря, після якого боротися з проявами недуги буде легше. У центрі «Крок за кроком» дівчинку чекають уже за тиждень. До цього часу нам треба зібрати 8 700 гривень.

Оленка дуже хоче поїхати на реабілітацію, уже навіть уявляє, як буде почуватися після неї, адже точно знає: м’язи стануть еластичнішими, спинка менше болітиме і терпнутиме. І ми просто не можемо її підвести, адже окрім нас, небайдужих людей, у неї нікого немає. Клік «Допомогти» і усмішка на обличчі цієї дівчинки буде з’являтися ще частіше.