Він мусить жити

Життя цього крихітного хлопчика висить на волосині. За місяць, відколи з’явився на світ, Владик Мережук не зробив жодного подиху. Його серце досі б’ється лише завдяки апаратам життєзабезпечення. Це безпоміч, від якої хочеться дертися на стіни.

Нічого не віщує лиха. 40-й тиждень вагітності, Наталю терміново везуть в пологову залу. Такий жаданий хлопчик наполегливо проситься на світ.

«Головне народити без ускладнень», - єдина думка в маминій голові. Жінка навіть не підозрює, що після швидких пологів почнеться тривала боротьба за синочкове життя.

Владик не кричить. Він навіть не дихає. Дитя під’єднують до апарата штучної вентиляції легень, а потім терміново везуть в Інститут серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова – оперувати. Майже вироком хлопчикові стає страшний діагноз – тотальний аномальний дренаж легеневих вен.

Іншими словами, судинки у тілі Владика переплуталися. Крихітні венки замість лівого, з’єдналися з прави передсердям. Це значить, двох кіл кровообігу, які мали би забезпечити нормальну роботу організму, у Владика не утворилося. Лікарі мусили визнати: операція – великий ризик, але без неї дитині точно не жити.

Кардіохірурги стають до роботи з самісінького ранку. Серденько розміром з волоський горіх, судини як павутинка. Довгі години йдуть на те, аби виправити помилку природи. Дитя в реанімацію привозять уже затемна.

Сплатити за витратні матеріали для операції і медикаменти малозабезпечена багатодітна родина була не в змозі. Тож подарувати хлопчикові цей шанс хоча б вхопитися за життя вдалося завдяки #Sharityua - спільному проекту Твоєї Опори та Kyivstar. Дякуємо за це мобільному оператору та особисто президенту компанії Петру Чернишову.

Владик в реанімації ось уже три довгих тижні після операції бореться за життя. Досі самостійно не дихає, його годують через зонд. Стан тяжкий, але стабільний.

І хоча лікарі стримані – жодних прогнозів, все має вирішити час – ми дуже сподіваємося, що дитя одужає. Для цього нам знадобиться і Ваша підтримка - тисніть «Допомогти». Адже лише разом нам вдається творити дива