Його серце – бомба уповільненої дії

Великий шрам на грудях, від підборіддя  до пупика, і моторошна трубка, що стирчить зсередини. Сірими великими очима 3-річний Арон Майоров дивиться на своєї тіло і, здається, досі не вірить – то все було насправді. Поряд мама, яка не може оговтатися від розуміння – її хлопчика щойно видерли із лап смерті.

Він народжується дужим і здоровим малюком, принаймні в цьому запевняють лікарі. Одначе маму Оксану  чомусь не покидає відчуття тривоги. Причину жінка зрозуміє лише за три місяці.

Плановий огляд у кардіолога. У сердечку Арона чуються шуми. Це вроджена і складна вада серця - гіпертрофічна кардіоміопатія. Через збільшений міокард воно погано перекачує кров.

Коли Арону виповнюється рік, мама везе його в Інститут серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова. Лікарі невблаганні – треба операція, у грудях дитини – бомба уповільненої дії. Та поки знешкоджувати її зарано.

Цілих два роки очікування. Арон вчиться ходити, говорити.. Хвороба ніяк себе не видає, от тільки останнім часом все частіше калатає серце, бракне повітря і трішки паморочиться в голові. Плановий огляд показує – зволікати далі не можна. Прощання з мамою, коридор, операційна…  

Оксана не тямиться з відчаю. Їй страшно навіть подумати: син там, за дверима, з купою апаратів, його груди розрізані, а маленьке серце, як власне і все життя, нині у руках кардіохірургів. Вони дають хороші шанси, головне пережити ці кілька годин…

«Полагодити» одне маленьке серденько в середньому коштує 40 тисяч гривень. Це вартість медикаментів і витратних матеріалів, без яких операція неможлива. Ними Арона, сьому дитину у родині Майорових, мала би забезпечувати держава, але вона кинула його сам на сам із бідою. А мамі Оксані, яка виховує діток сама, знайти бодай кілька тисяч на порятунок сина було не під силу.  І лише завдяки #Charity_Chain, спільному проекту Твоя Опора та Gusema Jewerly Charity Chain, цей хлопчик отримав свій шанс бути здоровим.

Операція позаду. Арон уже лежить в звичайній палаті і разом з мамою будує плани на повернення до братиків і сестричок. До повного одужання йому лишилося зовсім трішки. І хоча ще муляє рубець на грудях, на обличчі дитини все частіше з’являється усмішка.

Тисніть «Допомогти» і дітки обов’язково будуть здоровими.