Принцеса має бути здоровою

Рожеві сорочечка, пеленочка з каченятами і дуже красива дівчинка. Даночка Шепетько – справжня принцеса і від народження її оточувати мали би лише найгарніші найвишуканіші речі, принаймні так хотіли мама й тато. Одначе на світ їхня дівчинка з’явилася крихітною і дуже хворою, а поряд із тими гарними речами весь час були лікарі, апарати підтримки життєдіяльності і страх - страх не впоратися.

12-й тиждень вагітності. Дитинка реагує на світло і дотики, вміє корчити гримасики, стискає кулачки і навіть смокче пальчики. У неї починають функціонувати органи: працюють нирки, скорочується кишківник… Так буває у всіх здорових діток, але - не у Дани. Саме на 12-му тижні вагітності її мамі Ганні озвучили надскладний діагноз: гастрошизис.

Це вроджений дефект черевної стінки, при якому кишківник і інші органи просто випадають з животика. Донедавна гастрошизис означав смерть - вагітність доводилося переривати. Нині ж шанс врятувати був - лише шанс, жодних гарантій - але Ганна за нього вхопилася.

Пологи в столичному ІПАГу, кесарів розтин. Дівчинку вагою якихось 2 кілограми одразу везуть в операційну. На щастя, невелику дірочку закрити вдається її власною тканиною. Операція минає успішно і лишається чекати, аби дитя набралося сил.

Так триває довгих два місяці. Весь цей час в реанімації крихітку годують через зонд. А ще їй щодень вводять антибіотики та імуноглобуліни. Ці дороговартісні препарати, від яких напряму залежить життя маленької дівчинки, придбати батькам не під силу. Мама в декреті – вдома ще одна півторарічна донечка, тато перебивається підробітками, від того молода родина ледь зводить кінці з кінцями.

Та завдяки #Charity_Chain, спільному проекту «Твоя опора» та  Gusema Jewerly Charity Chain, рятуючи доньку принаймні фінансовими питаннями перейматися батькам не доводить – Даночку забезпечують усім необхідним. Вона щодень кріпне і днями її нарешті виписують. Дякуємо за це лікарям і нашим партнерам по #Charity_Chain.

Зараз маленька принцеса уже вдома. За рік її може чекати ще одна операція, але ми всі сподіваємося, що робити її не доведеться.