Дитя в небезпеці

Солодко засинаючи, Богданчик сопе і ледь помітно усміхається. А мама тим часом ніжно цілує його крихітні ручки і поправляє шкарпеточки на ніжках. Вона, звісно, хотіла би носити його на руках і пригортати до грудей, але не може – син в реанімації. Богданчик народився хворим.

Така бажана вагітність після багатьох років намарних сподівань. Ользі 42, під серцем у неї клубочок любові і невичерпного щастя. От тільки затьмарює його страх, що дитя в небезпеці. Лікарі запідозрили у нього ваду серця. І від того на 38-му тижні наполягли на кесаревому розтині. Хоча до останнього мама сподівалася - сталася помилка.  

Страхи підтверджуються:  немовля народжується зі складною вадою. Кардіохірурги з Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова, котрих терміново викликають в ІПАГ, констатують: зарадити здатна лише операція, але робити її зарано, Богданчик має підрости.

Маму ж, яка навіть не встигає оговтатися від цієї звістки, ошелешують ще однією: у синочка окрім сердечної одразу кілька недуг – вроджена пневмонія та… синдром Дауна.

Відтоді уже три тижні поряд з його ліжечком не іграшки, а апарати життєзабезпечення. Богданчик щодень отримує крапельниці з купою дорогавартісних медикаментів. Просто родина – мама-соцпрацівник і тато-автослюсар – навряд би змогли впоратися з такими витратами, та нині завдяки #Charity_Chain, спільному проекту «Твоя опора» та Gusema Jewerly Charity Chain, принаймні цей клопіт їх не турбує – синочок забезпечений усім необхідним.  

Здолати запалення легень – це нині першочергове завдання для Богданчика Гондз, лише потім буде операція на серденьку. Попередньо її призначили на березень.

Тож тримаймо кулачки за цього маленького, але такого мужнього хлопчика. І нехай Боженька його береже.