НАСИЧЕНИЙ І РЕЗУЛЬТАТИВНИЙ МІСЯЦЬ: ЗВІТ ЗА ГРУДЕНЬ 2017 РОКУ

Це був насичений і надзвичайно результативний місяць! Саме так ми сміливо можемо сказати про грудень. Адже ми з Вами далі підтримували маленьких пацієнтів Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М. Амосова та Інституту  педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України, забезпечували їх обладнанням, медикаментами і витратними матеріалами, ремонтували дитбудинки, купували туди побутову техніку, а ще – влаштовували діткам обстеження у найліпших лікарів і сплачували за їхню реабілітацію. На все це впродовж місяця нам вдалося спрямувати 1 572 604,47 гривень. І все це ми зробили завдяки Вам - найкращим і найщедрішим у світі донорам. Дякуємо Вам!

Ми не дали його серцю спинитися і це – найголовніше! У грудні 17-рійний красень Ігор Золотухін, що страждав на синдром раптової смерті, отримав свій рятівний дефібрилятор – пристрій, який у разі зупинки серця змусить його орган битися далі. 170 тисяч гривень на цю «міні-реанімацію» вдалося зібрати завдяки Українській біржі благодійності. Пристрій кардіохірурги імплантували хлопцеві в груди і нині, на наше превелике щастя, він уже повернувся до свого буденного життя. 

Пощастило у грудні не лише Ігореві. Ще кількох пацієнтів Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М. Амосова ми змогли забезпечити кардіостимуляторами.  Назагал сума сягнула 732 698,50 гривень. 

А ще нам вдалося сплатити 30 400 гривень за ремонт спеціального апарату Автоклав, що стерилізує хірургічні інструменти. Останнім часом він працював в аварійному режимі і щомиті міг зламатися, а без нього проводити операції в Інституті було б неможливо.

233 409,56 гривень – стільки грошей ми витратили на медикаменти і вироби медичного призначення для Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України. Чому саме їм?

40 тисяч маленьких українців щороку народжуються із вадами, це кожна 11-та дитина, половина з них ще й  з’являються на світ передчасно. Аби врятувати крихіток, потрібне найсучасніше обладнання та найліпші ліки, а їх у відділенні реанімації ІПАГу, закладу, куди з’їжджаються жінки з патологіями зі всієї країни, катастрофічно бракує. І от завдяки нашим помічникам «Тутопласт», «Октагам», «Біовен», «Гептрал» та інші дороговартісні препарати, що допомагають крихіткам боротися за життя, уже на озброєнні лікарів. 

Підтримуючи немовлят, не забуваємо і про наших підопічних із Олешківського дитячого будинку-інтернату. Ураження нервової системи, фізичні вади – це понад 119 діток віком від 4 до 18 років, більшість з яких прикуті до ліжок. Всім їм окрім любові потрібен догляд, лікування і хороша реабілітація, одначе держава, яка має турбуватися про сиріт, забезпечити усім необхідним їх не здатна. Тому у грудні ми знову навідалися до них і як завжди не з порожніми руками: протизастудні, жарознижувальні та знеболювальні препарати, сиропи від кашлю, краплі для носа, вух, очей, мазі та інші медикаменти завальною вартістю 24 278,21 гривень – цим усім тепер забезпечені наші дітки.

Монітори, що фіксують кожен удар серця, насичення крові киснем, тиск - від показників на них залежить стан пацієнта, бо цифри там то своєрідна система координат, що допомагає лікарям тримати стабільний курс на порятунок. Саме такі монітори загальною вартістю 208 008 гривень ми придбали для ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології МОЗ України». 

Замість грибка і плісняви на стінах – яскраво-жовта плитка, а поряд – новенька сантехніка, на усіх чотирьох поверхах нові комунікації, електрика, пластикові двері і вікна, а ще – пральні машинки. Це так нині виглядає один з корпусів Обласного спеціалізованого будинку дитини в Чернівцях, де виховується 70 хлопчиків і дівчаток, які не мають тат і мам. Стара будівля, зведена ще 1934 року, буквально розсипалася на очах, та нині завдяки нашому любому спонсору «Новий канал» всі ці незручності в минулому.  247 038,20 гривень і старого відділення не впізнати, а дивлячись на фото ДО і ПІСЛЯ за наших підопічних лишається хіба порадіти.

Праски, пилососи, холодильники, бойлери, зволожувачі повітря вартістю 75 027 гривень – це не розкіш, а незамінні в побуті речі, що їх отримали наші підопічні із шести дитячих будинків. А отже можемо сміливо сказати: їхнє життя уже стало комфортнішим!

Її ручки і ніжки скуті хворобою. У свої 6 рочків Ярославка Кушніренко не вміє ані ходити, ані говорити, навіть сидить лише з маминою підтримкою. Та все ж ця дівчинка щодня бореться, аби колись опанувати своє тіло. І з Вашою допомогою Яся днями зробила ще один крок назустріч перемозі –  пройшла комплексне обстеження у МЦ «Добробут» вартістю 6 123 гривні.

Невролог, кардіолог, ендокринолог – дівчинку ретельно оглянули десяток найліпших столичних лікарів. Наша Яся, яка страждає на найтяжчу форму ДЦП, трималася дуже мужньо: вона здавала болючі аналізи і виконувала усі вказівки лікарів, чим неабияк їх потішила. Ясі прописали купу препаратів, ортопедичне взуття та спеціальні окуляри.

Так само обстеження вартістю 5 622 гривень пройшла і наша люба Марійка Данильчук. Дівчинку, яка бореться з дитячим церебральним паралічем, оглянути невролог, ортопед, хірург, ЛОР, офтальмолог, ендокринолог та кардіолог, вона здала ряд аналізів та пройшла багато обстежень. Лікарі попередили: за кілька років її чекає операція – пластика сухожиль, нині ж прописали їй масажі, курси реабілітації, а ще - носити ортопедичне взуття і окуляри. 

А ще у грудні нас дуже потішила Тоня Саранді, яка пройшла черговий курс реабілітації у центрі «Вільний рух» вартістю в 10 000 гривень. Там із нею працювали психолог, логопед, лікар ЛФК, невролог. Кожного дня дівчинці розминали м’язи та суглоби, вона мала парафінотерапію, кінезіотерапію та займалася у сенсорній кімнаті. Результати усіх цих зусиль ще будуть проявлятися, але вже зараз її ніжки і ручки стали більш еластичними, для діток із ДЦП – це дуже добре, а опора на ручки – ще міцнішою і впевненішою. Тоня нехай і по-трохи, але впевнено набирається сил. 

Тож дякуємо Вам, наші любі помічники, за те що  щодня допомагаєте нам творити добро! Нагадуємо, аби підтримати маленьких підопічних «Твоя опора» достатньо просто натиснути «Допомогти». І пам’ятайте: разом ми здатні творити дива :-)