Яскраві фарби у житті знедолених діток

Замість грибка і плісняви на стінах – яскраво-жовта плитка, а поряд – новенька сантехніка. Це так нині виглядають ванні кімнати в одному з корпусів Обласного спеціалізованого будинку дитини в Чернівцях. Тепер тут нарешті затишно і комфортно. Дивлячись на фото ДО і ПІСЛЯ за наших підопічних лишається хіба порадіти.

70 хлопчиків і дівчаток, які не мають там і мам – саме стільки діток нині виховується в закладі. Це їхній єдиний дім, але бути там донедавна їх було нестерпно. Стара будівля, зведена ще 1934 року, буквально розсипалася на очах, найгірше – санвузли: протяги, вогкість і облущена штукатурка. Лише зайти у ванну чи туалет – уже вимушена каторга, яку роками мусили терпіти знедолені дітки.

Та нині все змінилося до невпізнаваності: на усіх чотирьох поверхах нові комунікації, електрика, пластикові двері і вікна, а ще – пральні машинки. Це все стало реальним завдяки нашому любому спонсору – «Новому каналу», який на ремонт дитбудинку виділив аж 247 тисяч гривень. Спасибі величезне за такий подарунок  для вихованців закладу. Їхнє життя завдяки Вам стало кращим.

Ми всі, звісно, мріємо про той час, коли сиротинці спорожніють, бо всіх діток виховуватимуть в родинах. Але поки цього не сталося, будемо докладати максимум зусиль, аби зробити життя вихованців таких закладів гідним. І навіть не сумніваємося, що з такими помічниками як «Новий канал» у нас все вийде :-)