Маленький хитрун і смертельна вада

З його вуст зриваються десятки «чому?» і «навіщо?». Цей маленький хитрун ні секунди не сидить на місці. 5-річному Стасику Павлюку цікаво все: хлопчик обожнює гратися машинками, збирати транформери та ганяти з друзями. Донедавна ніхто й не здогадувався: це активне дитя від народження живе зі смертельною вадою серця.

«У Вашого сина дефект міжпересердної перетинки» - це Ірина, мама Стасика, почула кілька місяців тому. У серці її хлопчика виявили дірочку, через яку кров із правого і лівого відділів змішувалася, м’яз перенавантажувався. Цю вроджену ваду лікарі діагностували випадково, під час планового медогляду. Тоді їм просто не сподобалася кардіограма.

- Не варто хвилюватися, - тоді заспокоїли маму. Та детальніше обстеження згодом хвилюватися таки змусило.

- Операція єдиний вихід для дитини, - в Інституті серцево-судинних захворювань ім.М.М. Амосова Стасику не лишили вибору. Адже зволікання могло спровокувати невідворотні зміни. Найгірше: легеневу гіпертензія, за якої єдиний порятунок – пересадження донорських серця й легень.

Операція, що тривала кілька напружених годин, минула успішно. Стасик швидко набрався сил і зовсім скоро повернувся додому. Він  може далі бавитися з друзями і жити повноцінно. Проблеми із серцем тепер в минулому.

Стасик – один із чотирьох синочків у родині Павлюків. Сім’я незаможна, мама доглядає діток, тато працює різноробочим. 40 тисяч гривень на медикаменти і витратні матеріали для операції – шалена сума, якої не назбирати було і за рік. У відчаї вони попрохали у нас допомоги і завдяки #Charity_Chain, спільному проекту «Твоя опора» та  Gusema Jewerly Charity Chain, її отримали. 

Тож ми дякуємо Вам, наші любі помічники, за можливість допомагати діткам із хворими серденьками. 
Якщо ж Ви теж хочете підтримати хлопчиків і дівчаток зі смертельними вадами, тисніть  «Допомогти». Пам’ятайте: лише  разом ми сильні.