Сили її духу вистачить на всіх!

Галина, 2003 року народження, разом зі своєю сестрою, потрапила в Цюрупинський дитячий будинок-інтернат в 6 років. Матір дівчаток вела аморальний спосіб життя, а батька свого вони не знають.

Старшу сестру взяли під опіку та зараз вона живе зі своїми прийомними батьками. Галина ж залишилась одна в дитячому будинку сама, зі своїми життєвими складностями. Діагноз Галинки – ДЦП.

Старшу сестричку Галинки забрали в сім’ю прийомні батьки.  Галинка залишилась в інтернаті, тому що прийомні батьки  не мають можливості лікувати цю дитину. Та Галинка і сама  не хотіла покидати стіни вже рідного дитячого будинку, бо за весь час, його вихователі дуже піклувалися та піклуються про неї, а керівник будинку постійно шукає донорів на її лікування і реабілітацію. Вже декілька разів вона проходила курси реабілітації і з кожним разом Галинці ставало все краще та краще. Проходячи останню реабілітацію в травні місяці, сталося диво – Галина почала ходити! Більш того, ми бачимо вражаючі результати її успіхів – дівчинка постійно бере участь у різних змаганнях для параолімпійців, та являється призером обласних змагань в легкій атлетиці «Повір в себе!».

Ми дякуємо нашим донорам, які виділили кошти на травневу реабілітацію Галини в Трускавці! Адже для дитини вона стала визначною!

Нажаль в інтернаті є ще 141 дитина, яка потребує кваліфікованого лікування і реабілітації. Якщо у вас є змога допомогти коштами, будь ласка, не залишайтесь осторонь!