Додаємо сил для боротьби

https://www.facebook.com/alina.newpost?fref=mentionsВарто лише зазирнути в дитячу реанімацію і серце стискається від болю. Беззахисні крихітки, які відчайдушно хапаються за життя.

Під час сну у них інколи просто спиняється дихання, на 15-20 секунд, мозок страждає від кисневого голодування. Ще страшніше – інфекції, навіть, здавалося б, найпростіші: вони можуть взагалі вбити. Адже дітки в Інституті акушерства, гінекології та педіатрії НАМН України, закладі, куди потрапляють найпроблемніші породіллі, часто народжують абсолютно неготовими до довколишнього світу

Аби боротися за життя крихіткам з ІПАГУ постійно потрібні дороговартісні ліки, придбати які рідні просто не в змозі. І ми вкотре їм у цьому допомагаємо. Лише в грудні «Твоя опора» передала до закладу антибіотиків, кровоспинних та препаратів для запобігання зупинці дихання на майже 50 тисяч гривень.

Уже традиційно дякуємо за змогу рятувати діток нашій чудовій Аліні Поперешнюк, яка системно підтримує наш фонд. Якщо ж Ви теж маєте бажання подарувати котромусь немовляті шанс на життя, тисніть «Допомогти». Ваша пожертва може зробити диво!