Підтримуємо новонароджених

https://www.facebook.com/alina.newpost?fref=mentionsКрихітні ручки і ніжки, шкіра під якою просвічуються павутинка судин, дехто з них взагалі може поміститися на долоні. Саме такі пацієнти лежать в реанімації Інституту педіатрії, акушерства і гінекології. Щомісяця в цьому закладі народжується півтори сотні діток із вадами розвитку і своїм порятунком вони завдячують не лише лікарям, а й небайдужим людям.

ІПАГ, єдиний в Україні профільний заклад, роками критично недофінансовується. Часто там бракує не лише сучасного обладнання, а й елементарного – ліків, без яких ті маленькі життя просто приречені.

Саме тому «Твоя опора» системно підтримує тамтешніх крихіток. От і нині нам вдалося передати їм ліків на 50 тисяч гривень. Серед них: «Добутамін» - препарат, який допомагає легеням новонароджених ліпше функціонувати, «Пейона» - запобігає зупинці дихання у недоношених діток, «Сульперазон», а також дороговартісні антибіотики.

Підтримати діток вкотре вдалося завдяки пожертві нашої любої Аліни Поперешнюк. Не стомлюємося дякувати їй за небайдужість. Якщо ж Ви також хочете стати добрим чарівником для діточок з ІПАГУ – тисніть «Допомогти». Давайте разом робити цей світ добрішим!