Врятувати доньку захисника

Чорні як вуглики оченята і допитливий погляд. Валерія, або як її ніжно називає мама – Лєруся, уже ступає свої перші кроки і намагається вимовляти перші слова. Нині життю дівчинки ніщо не загрожує, та якісь кілька місяців тому вона дійсно була за крок від смерті.

Ми продовжуємо розповідати Вам про діток, яких вдалося прооперувати завдяки #Sharityua - спільному проекту Твоєї Опори та компанії Kyivstar. Отож, із Макарчиком Жуком Ви уже знайомі, тепер просимо любити нашу Лєрусю Рудохлеб.

Лєрочка – єдина і така бажана дитинка родині. Під час вагітності лікарі запевняли батьків –здорова, та вони дуже помилялися. Лєра народжується з шумами в серці. Херсонські медики радять їхати в Київ і то терміново. Одначе в столичному Охматдиті занепокоєння колег не розділяють, ба більше – заспокоюють: переросте.

Перші звуки, погляди, усмішка – мама з татом, який щойно повернувся зі Сходу, не можуть натішитися донечці. Та якось просто на їхніх очах Лєрочка починає задихатися. Черговий візит до Києва не дає результатів. Між тим Лєруся хворіє, погано їсть. У 11 місяців дівчинка важить якихось неповних 7 кг! Причину встановлюють в Інституті і.М.Амосова. У Лєри виявляють одну з найстрашніших вад серця – дефект міжшлуночкової перетинки.

У стінці, яка розділяє лівий та правий шлуночки серця, лікарі знаходять діроки. Це значить – кров із маленького і великого кіл кровообігу – змішується. Це не лише непоправна шкода організму, а й смертельна небезпека. Єдиний порятунок – дороговартісна операція, грошей на яку родина не має. Та Лєру таки беруться оперувати.

«Ми скільки й житимемо, не забудемо того, що для нас зробили. Наша донечка житиме, бо в Інституті Амосова працюють найкращі у світі лікарі, а поряд – найдобріші люди. Гроші на операцію нам дали Твоя опора і Київстар. Самостійно нам би такої суми було не зібрати. Дякуємо усім вам дуже!» - в один голос говорять щасливі тато з мамою. Нині їхня дівчинка уже вдома і у неї дійсно все добре.

Ми ж вкотре дякуємо компанії Київстар та її президентові Петру Чернишову за наш спільний проект #Sharityua. За 800 тисяч гривень, що їх мобільний оператор передав нашому фонду, лікарям в Інституті Амосова вдалося врятувати аж 20 діток із малозабезпечених родин чи сиротинців. Любі наші помічники, нехай Ваші серденька завжди будуть здоровими. 
Детальніше про проект тут: https://kyivstar.ua/uk/sharity

А вже завтра ми познайомимо Вас із Денисом Адамом - третьою врятованою у рамках проекту #Sharityua дитиною.

Якщо ця історія розчулила Ваше серце, тисніть «Допомогти». Більшого щастя, аніж врятоване життя – і бути не може!