Оперувати, не можна чекати

Дірочка в його серці росла, а з нею танули і сподівання на одужання. Втрачений день міг обернутися втраченим життям. З того стану була лише одна дорога і вела вона крізь операційну. Та без грошей туди було не зайти…

 

Ми продовжуємо розповідати Вам про діток, яких вдалося прооперувати завдяки #Sharityua - спільному проекту Твоєї Опори та компанії Kyivstar. Отож, знайомтеся із наступним нашим щасливчиком – Дениско Адам.

Закарпатське село на кордоні з Молдовою. Безробіття і суцільні злидні. Саме тут у 27-річної Йолани Адам народжується другий син – Денис. На світ він з’являється зі смертельною вадою серця, одначе лікарі її не помічають. 
Щось недобре із сином підозрює сама мама. Її Денис тяжко і часто дихає, блідне, його губки і нігтики синіють, до того ж щовечора – напади рвоти. Він дуже худенький, бо не набирає вагу.

 

Обстеження у кардіолога на другому місяці життя. УЗД і діагноз: міжшлуночковий дефект з високим тиском в системі легеневої артерії. Якщо говорити просто, у Дениса виявляють дірочку в серці розміром аж 6,5 мм. Вона порушує кровообіг і щодня ускладнює його стан. Одначе місцеві лікарі і тоді не запанікують. Лише радять почекати місяць, за який отвір збільшується уже до 8 мм.

 

«Термінова операції, інакше він не проживе і року» - таке мама-одиначка чує вже в Інституті ім.М.Амосова, куди привозить сина і зойкає з відчаю. На медикаменти і витратні матеріали треба знайти 40 тисяч гривень, таких грошей бідна жінка з роду навіть в руках не тримала.

 

Відтоді минуло вже 5 місяців. Денис вдома, починає робити свої перші кроки. Нині його життю нічого не загрожує, бо дірочки в маленькому серденьку немає – її залатали вмілі руки кардіохірургів. Двері до операційної Денисові «відчинив» Kyivstar, який в рамках проекту #Sharityua пожертував нам 800 тисяч гривень. За ці гроші лікарям вдалося врятувати не лише Денисове, а ще 19 дитячих сердець. Дякуємо компанії і особисто її президенту Петру Чернишову за те, що нині можемо розповідати такі от дивовижні історії.
Детальніше про проект тут: 
https://kyivstar.ua/uk/sharity

 

Якщо Ви теж бажаєте стати добрим чарівником для важкохворої дитинки, тисніть «Допомогти». Разом ми зможемо зберегти більше дитячих сердець.