Він уже штовхався в маминому животику, коли їй сказали – дитя доведеться вбити.

 

«Такі діти без операцій майже не виживають, а грошей оперувати у тебе всеодно немає. Перериваємо!», - лікарі категоричні: надскладна вада серця, яку у плоду діагностують
на п’ятому місяці вагітності, звучить як вирок. Одначе майбутня мама не погоджується лишити клубочка під серцем бодай шансу на порятунок.
Ми продовжуємо розповідати Вам про діток, яких вдалося врятувати завдяки #Sharityua - спільному проекту Твоєї Опори та компанії Kyivstar. Отож, знайомтеся – Михайлик Бітян.

Весь синій, в набряках, на світ Михайлик з’являється у столичному Інституті педіатрії, акушерства і гінекології, куди, після відмови переривати вагітність, народжувати
відправляють його маму Ганну. Там їй навіть не дають потримати дитя на руках, одразу забирають до Інституту ім.М.Амосова.

Транспозиція магістральних судин – це так звучить діагноз немовляти. Аорта і артерія, головні судини, що йдуть від його серця, переплуталися місцями. Від того кров циркулює
неправильно. Виправляти цю помилку природи треба в перші дні життя, інакше – смерть. Одначе Михайлик народжується занадто слабким, хірургічне втручання може його вбити. Весь синенький, він кілька днів лежить в реанімації під апаратом штучної вентиляції легень.

«Вони мені казали, що може навіть не буде операції, такий він був слабенький», - каже Ганна, яка сина побачила лише на третій день життя. Та вона молиться і вирить, щоби він окріп і Михайлик наче чує маму й набирається сил. Дату операції нарешті призначають.

9 довгих годин, саме стільки кардіохірурги ювелірно розплутують павутинку з тонесеньких судин. Для цього крихітне серденько доводиться спинити. Еверест майстерності, де
необережний рух може обірвати життя. Та все минається, колись хворе серденько починає битися з новою силою і вже правильним кровообігом.

Нині Михайлик уже вдома. Тепер він повністю здоровий і про те страшне випробування, сподіваються лікарі, йому нагадуватиме хіба рубець на грудях.

«Мені так хочеться понести Михайлика в лікарню і показати тим, хто змушував мене його вбити». Жінка не втомлюється дякувати за порятунок сина, адже грошей на операцію багатодітна родина, де крім Михайлика ще двоє діток, не мала. - «Спасибі Твоїй опорі і всім тим добрим людям, завдяки яким мій хлопчик вижив. Нехай Бог Вас усіх береже».

Ми ж адресуємо ці слова подяки компанії Kyivstar та її президентові Петру Чернишову. Адже в рамках нашого спільного проекту #Sharityua своєю пожертвою вони допомогли врятувати 20 дитячих життів. Спасибі Вам за добрі серця. Детальніше про проект тут: https://kyivstar.ua/uk/sharity

Якщо ж Ви теж бажаєте долучитися на порятунку маленьких сердець, тисніть «Допомогти».

Робити доброго – легко.