Робити добро просто!

Перший український портал обміну речами «Плюшкін» зібрав на своїй платформі всіх, хто хоче творити добро. Українські телеведучі, зірки, розважальні, культурні та освітні заклади Києва і багато інших представлять 13-го липня свої лоти на аукціоні, в якому виграє кожен. 13 липня на Плюшкіні стартує проект «Робити добро просто». Його учасниками стали представники українського шоу-бізнесу, культури, мистецтва, соціально відповідального бізнесу та інших сфер життя міста. Взяти участь в аукціоні зможе кожен, хто хоче не тільки отримати свій приз, а й зробити добру справу.

Взяти участь в акції дуже просто:

Заходите на сторінку проекту, вибираєте Вас лот (наприклад, це сумка від Kachorovska atelier або вечеря в ресторані «Любовь- Морковь») і робите ваші ставки.

Ставка - це дитяча книга, яку Ви зможете придбати в інтернет магазині «ВсіКниги» (з кодовим словом «Плюшкін» отримуєте знижку 15% на придбання книг вартістю від 60 грн.) Якщо у Вас вдома є книги в хорошому стані для дітей, також можете брати участь (робите ставки в коментарях і віддаєте книги особисто) За підсумками проекту організатор передасть книги в дитячі будинки спільно з БФ «Твоя опора»

Чим вищі Ваші ставки (к-ть придбаних дитячих книг або переданих нам), тим більші Ваші шанси на виграш. Про результати аукціону ми Вам повідомимо 27 липня. Ставки приймаємо до 24:00 26 липня.

Ідею даного проекту я виношувала певний час, були різні думки які соціальні активності ми можемо робити. Зараз є велике бажання популяризувати ідею і правильного споживання через наш портал, і культуру благодійності в нашій країні, адже дійсно робити добро просто! «Ідея проекту полягає в тому, щоб у цікавій формі показати, наскільки легко і приємно робити добро. У цьому проекті не буде переможців і переможених: будуть і призи в кожному лоті, і зібрані книги для дитячих будинків. Сподіваємося, акція стане початком цілої серії схожих благодійних аукціонів, де допомагати можна не лише грошима, а й речами, своїми послугами або розповсюдженням інформації, адже лоти всі різні, кожен допомагає за своїми можливостями». Лоти представлені партнерами: Kachorovska atelier, Любовь-Морковь, KidsWill, Sport & Spa, а також, Лавіка, Інна Силантьєва, Advertising School, Алла Задніпровська, та інші. Відео звернення наших учасників на нашому каналі. Якщо у вас є цікаві лоти, які Ви готові запропонувати для участі, або Ви хочете підтримати проект інформаційно, пишіть нам на ceo@plushkin.org