Особливий хлопчик бореться з паралічем

Робити хороші справи з Вами – одне задоволення. Поспішаємо повідоми: завдяки Вам, наші любі помічники, Андрійко Єзерський пройшов комплексне обстеження в клініці «Добробут» вартістю 5 500 грн. Тепер він ще на один крок просунувся у боротьбі з хворобою.

Усе життя Андрійка – боротьба за те, аби він став  якщо не здоровим, то хоча б самостійним. Хлопчикові 12 років і в нього - ДЦП. Андрійко відстає у розвиткові: слово «мама» він вперше вимовив аж у дев’ять років, а свій перший крок ступив у 11. Недуга від народження тримає в болючій напрузі всі м’язи тіла.

Немає методу,  якого би батьки не спробували, аби допомогти дитині: басейн, масажі, лікувальна фізкультура, заняття з кіньми, плавання з дельфінами, болючі уколи ботоксу, які розслабляють м’язи, після чого на цілий місяць на ніжки накладають гіпс, щоб вирівнювалися – і так уже 10 разів. Вдавалися і до радикального – операцій на ногах. Результат виправдовує усі зусилля: Андрійко вчиться в школі і вміє рахувати до 10. Це свідчення -  інтелект у нього збережений.

Тепер детальніше про обстеження. Андрійка оглянула ціла низка спеціалістів: невролог, ортопед, хірург, офтальмолог, ЛОР, гастроентеролог та ендокринолог. Лікарі відмітили, що Андрійко добре розвивається. Батьки щоденно і головне правильно з ним працюють, є шалений потенціал до розвитку, а значить ні в якому разі не можна спиняти. Професійна реабілітація, щонайменше три курси на рік, така порада невролога. Для Андрійка це шанс стати максимально самостійним у побуті. 

Інші фахівці виявили у дитини короткозорість і призначили окуляри, також спеціальне ортопедичне взуття. Під питанням лишили кілька діагнозів, а саме: дисфункція жовчного міхура, білково-енергетична недостатність, гіпотиреоз – є підозра, що щитоподібна залоза погано виробляє гормони. Відтак додатково потрібні УЗД щитоподібної залози, наднирників і органів чергової порожнини, а ще – купа аналізів. Чи робити оперативні втручання на ручках і ніжках визначитися мають в Інституті ортопедії. І на все це, як Ви розумієте,  потрібні гроші.

Цей особливий хлопчик з дуже хорошої, але, на жаль, малозабезпеченої родини. Живуть у гуртожиткові. Мама Софія не працює, бо доглядає за сином, тато, теж Андрій, поліцейський – нещодавно повернувся з АТО.  Родину в скруті, звісно, не лишить «Твоя Опора». Ми і надалі допомагатиме хлопчикові, але для цього нам потрібна Ваша підтримка. Всього один клік «Допомогти» і Андрійко продовжить боротьбу із жорстоким дитячим церебральним паралічем.