Зарінці потрібна наша підтримка

 Прикрі новини від нашої Зарінки Корпан. З вашою допомогою дівчинка нарешті пройшла усі обстеження в клініці «Добробут» , це і консультації невролога з урологом, і комп’ютерна томографія з купою аналізів. Ми усі сподівалися, що після цього лікарі призначать їй операції, які полегшать стан крихітки, але – ні, допомогти Зарінці медицина не здатна. Принаймні поки. Тож нині наша підтримка потрібна їй як ніколи: адже кожен день життя цієї дівчинки вартує грошей, яких у мами-одиначки немає.

У це тяжко повірити, але Зарінка колись була абсолютно здоровою – це дев’ять безтурботних місяців у маминому лоні, вся вагітність – без жодних ускладнень. Та цей світ зустрів її вороже: перерізаючи пуповину в пологовому немовляті занесли інфекцію, за кілька днів гноєм набрався вже весь організм. Як наслідок – гідроцефалія, в народі недугу  ще називають «водянкою головного мозку», бо там накопичується рідина. У дівчинки ж хвороба ще й з купою ускладнень. 

Хоча жодних шансів на життя їй не давали, Зарінка змогла прожити вже цілих чотири роки. За цей час вона витримала цілих сім операцій - лікарі видаляли кісти в животику і в голові. Недавно ж у дівчинки виявили ще й патологію нирок та вроджену ваду сечового міхура. Останній не здатен повністю спорожнюватися, там накопичується гній – від того в дитини дуже болить животик. Аби якось зарадити ситуації Зарінці поставили катетер і мама по кілька разів на день забирає через нього сечу. Були сподівання, що все вирішить операція, але, на жаль, після ретельного обстеження лікарі розвели руками – у цілому світі ще не придумали методу змусити сечовий міхур дитини працювати правильно. З ниркою ситуація не краща: якщо оперувати, є велика загроза втратити орган, а шанси, що він буде функціонувати хоча б на такому як зараз рівні – мізерні. Жоден лікар за це не візьметься. Порадили поки приїхати за півроку. На контроль.

Отож усе, що лишається дівчинці, це сподіватися, що з часом знайдеться якийсь метод полегшити її стан. Поки  ж вони з мамою повернулися додому – в маленьке село на Київщині. Боротися за життя вони будуть вже там. У свої чотири рочки Зарінка не тримає голівки, не сидить і навіть не ковтає. Її організм не сприймає твердої їжі. Тож щодня дівчинці потрібні харчові суміші, а ще – обов’язково підгузки. З ліків – треба протисудомні препарати. Також кожного дня мама Юля ставить Зарінці по три катетери. На найближчі півроку тільки на такі от елементарні засоби догляду і медикаменти потрібно близько дев’яти тисяч гривень. Навіть такої, здавалось би, невеликої суми у родини немає: за роки боротьби з хворобою вони витратили всі свої ресурси, а дитинку в біді ще й покинув тато, сказав, що «стомився». 

«Твоя Опора» з вашою допомогою підтримує Зарінку практично від народження. Саме ми з вами і купували їй медикаменти, суміші, оплачували обстеження й операції. Ця дитинка вже стала нам рідною і ми будь-що не лишимо її в біді. Тому просимо вас доєднатися.  Для цього варто просто натиснути «Допомогти».