На Херсонщині дівчинку жорстоко побив вітчим

 

 

2-річна Таня у вкрай важкому стані

Кілька днів тому в Херсонській області сталася історія, від якої без перебільшення холоне кров.

https://www.youtube.com/embed//iUSLTGQKBCo

Вітчим побив дворічну дитину, дочку своєї дружини, до напівсмерті. Причина - дівчинка не попросилася на горщик. Дісталося і старшому братові Тані - зараз трирічний хлопчик в Миколаївському реабілітаційному центрі. І на щастя, його життю і здоров'ю ніщо не загрожує.

Зараз вітчим затриманий співробітниками правоохоронних органів і на даний момент знаходиться в СІЗО. Після перегляду сюжету ми подзвонили в лікарню, де нам підтвердили, що дівчинка перебуває в медзакладі, необхідних для її лікування медпрепаратів немає і вона потребує допомоги. В екстреному порядку посеред робочого дня директор нашого фонду Ірина Пастернак виїхала в Херсон. Зараз вона знаходиться в лікарні з мамою дівчинки. Мамі 25 років, вона працює в полі. Жінка розповіла, що прийшовши з роботи, знайшла доньку сплячою на ліжку. Чоловік сказав, що дівчинка спить і з нею все в порядку.

Через якийсь час мама підійшла до ліжка і перевернула дитину - вона була вся побита. Жінка терміново вирушила до лікарні.

Хотілося б відзначити, що мама дівчинки багато і важко працює, виховує двох дітей. У сім'ї важке матеріальне становище, але потрапивши до лікарні мама самостійно купувала всі ліки доньці.

Зараз Тані потрібно пережити критичний період до кінця тижня. Прогнози лікарів невтішні. Але якщо стан дитини стабілізується, ми будемо робити все можливе, щоб перевезти дівчинку до Києва для подальшого лікування. На даний момент вона забезпечена всіма необхідними медпрепаратами, про майбутні подробиці і потреби ми будемо вам повідомляти. Через те, що стан дівчинки дуже нестабільний, у неї падає тиск і зупиняється серцебиття, лікарі навіть не можуть зробити їй необхідні КТ.

На сьогодні у Тані закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку важкого ступеня, набряк головного мозку, церебральна кома 3 ступеня.

Якщо ви хочете допомогти маленькій Тані, натискайте червону кнопку

і перераховуйте зручну для вас суму.

Велике прохання, помоліться за Танечку, їй зараз дуже потрібні ваші молитви. Оскільки на думку лікарів стан дитини вкрай важкий і допомогти їй може диво.

Творимо добро разом!