Звіт за липень 2017 року

  

За минулий місяць ми допомогли дітям на суму 134 542, 76 грн

Влітку нам завжди важко звітувати про допомогу підопічним. Адже літо - саме той час, коли потреби наших дітей нікуди не поділися, а от пожертвування стають менш активними. Адже це час відпусток і період, коли українці витрачають кошти на себе, відпочинок, розваги та родину. Тому ми вдячні вам навіть за найменшу допомогу.

У липні ми провели обстеження нашої підопічної Олі Кожухар. Олі - 4 роки і 8 місяців. Дівчинку виховує мама Тетяна, родина живе у Бердянську. У Тетяни ще двоє діток, окрім Олі.

Діагноз Олі - наслідок перенесеного постравматичного виливу крові у мозок. Дитина не розмовляє, поки що не ходить самостійно.

У "Добробуті" Олю оглянули лор, офтальмолог, невролог, ортопед, хірург, настроентеролог, кардіолог та ендокринолог. Вартість обстежень та проведених аналізів Олі склала 7789 грн.

Також обстеження пройшли наші підопічні з Олешківського інтернату - Катя та Софія. 

Каті Бакуменко 17 років, в інтернаті вона з 2006 року. Дівчина погано відчуває ноги - у неї вроджена вада - в'ялий нижній парапарез, гіпертрофія нижніх кінцівок. Також Катя страждає від хвороби лоханки - пієлонефриту.

Катю оглянули невролог, уролог, лор, ортопед, кардіолог, офтальмолог, хірург, ендокринолог, гастроентеролог. Також дівчині зробили необходні УЗД та аналізи. 

Софії Удод 10 років. У неї ДЦП, спастична диплегія, затримка психомоторного розвитку, епісиндром, деформація стоп. У Соні проблеми із мовою, вона страждає від дизартрії.

Вартість обстежень підопічних з Олешківського інтернату склала 14 093 грн.

Для Краматорського дитячого будинку "Антошка" у липні ми закупили підгузки на суму 7168 грн. У цьому нам допомогли наші партнери - "Планета кіно", які провели гаражний розпродаж іграшок та перераховували частину коштів від продажу квитків на мультик.

Також у "Антошку" ми придбали молочні суміші завдяки внеску організації Український Конгресовий Комітет штату Джорджія (США). Для збору коштів вони провели  3 благодійних заходи. Серед іншого, відбувся показ українського фільму "Поводир" режисера Олеся Саніна.

Також у липні ми придбали медпрепарати та вироби медичного призначення для Інституту ім.М.Амосова на суму 67 970, 17 грн. Для Олешківського інтернату було куплено ліків на суму 13 096, 89 грн.

Ми вдячні нашим партнерам і донорам за допомогу підопічним фонду. 

Якщо у вас є бажання підтримати діток - натискайте червону кнопку

і перераховуйте зручну для вас суму!

Творимо добро разом!