Велика допомога маленьким серцям

Наші підопічні діти в Цюрупинському дитбудинку-інтернаті, мають дуже важкі захворювпння ЦНС, психічні розлади, багато з них не мають кінцівок. Провести спеціальні, вузькопрофільні медичні дослідження для таких дітей досить складно, в зв'язку з тим, що іх важко транспортувати в спеціальні медичні заклади, які переважно знаходяться в Києві. Далека дорога для них - надскладне випробування. Тому, головний лікар інституту ім. М.М. Амосова, Сіромаха Сергій Олегович, прийняв рішення приїхати в Цюрупинський інтернат для обстеження всіх дітей, які цього потребують. Ми безмежно вдячні за цей професійний і великодушний вчинок, адже цим дітям, як нікому, потрібне наше піклування і увага.

З пустими руками до дітей не приходять навіть лікарі. Дякуємо за ліки і медичні матеріали подаровані у медпункт інтернату!

Ця подія, дуже яскравий приклад того, як можна допомагати та підтримувати один одного, і це стосується нас усіх. Адже незважаючи на те, що для дитячого відділення інституту ім М.М.Амосова, також потрібна допомога, тому фонд Твоя Опора, відкрив збір на ліки Кустодіол, лікарі данного закладу завжди відкриті для допомоги, в тому числі і для наших підопічних сиротинців.