Богдан Гноянко пройшов важливе обстеження!

 

Наш підопічний потребує операції

Богдану 14 років. У нього генетичне захворювання - синдром Опітца-Фріаса. Аутоімунне захворювання дуже рідке, проявляється у різних численних деформаціях черепа та обличчя, а також скелету. У Богдана - двостороння деформація ступеней, деформація грудної клітини, затримка росту, порушення слуху, а також відкрите овальне вікно у серці. 

Хлопцю вже робили операцію на ногах, але ефект від неї не більш ніж на рік, потім ноги Богдана починають знову деформуватися. Наслідком операції стало вростання нігтів, тому дитині провели хірургічне втручання по видаленню нігтів на ніжках.

 

У медичній мережі "Добробут" Богдану зробили КТ гомілково-ступневго суглоба, а також ступені, МРТ поперекового відділу хребта. Також хлопця оглянув офтальмолог.

Виявилось, що Богдану треба провести операцію на ногах. Раніше йому вже робили операцію на м'яких тканинах, але ефект від неї був нетривалим. Тож тепер йому найближчим часом потрібна операція на кістках ніг. В інакшому випадку хлопець перестане ходити і операція йому вже не допоможе!!!!

 

 

Загальна вартість обстеження і аналізів склала 5 405 грн.

Ми вдячні нашому донору за постійну допомогу підопічним фонду.

Якщо у вас також є бажання зробити добру справу для Богдана і допомогти нам із збором коштів на операціію - натискайте кнопку 

і перераховуйте зручну для вас суму!

Творимо добро разом!